Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runcájsz

    csendes tag

    Sziasztok!
    Egy bajba esett Chuwi Hi10 tulajként kérnék segítő útmutatást. Minap betört a táblagépem üvege. Sajnos nem úsztam meg, pedig próbáltam vigyázni rá. :O Még kicsit előre gondolkodva egy hivatalos körbefogó tokot is rendeltem hozzá, de az sem segített, pedig nem is esett nagyot. Ugyan a gép szerencsére amúgy működő képes, de az érintő üveg megtört, hosszú töréscsíkokkal és nem is reagál semmilyen mozdulatra. A kezdeti pánikon túlestem, csak teljesen tapasztalatlan vagyok a témában. Saját számítógépem rendszeresen én szerelem, alaplap csere bármi egyéb nem gond, de a kijelzők javítása nekem új.

    Hálás lennék ha aki már csinált hasonlót pár dologban segítene, hogyan fogjak hozzá. Egypár kérdés, ami most fejemben van:
    - Érdemes javíttatni valahol vagy különösebb tapasztalat nélkül is megugorható?
    Néztem javításra specializált cégeket már, de 25-30e Ft körülieket láttam csak, amit kicsit sokallok.

    - Honnan érdemes ehhez a típushoz (Chuwi Hi10, dual-os, V400) érintő üveg alkatrészt rendelni?
    Gondolom kínából a legolcsóbb, de esetleg valakinek tapasztalat.

    - Ha alkatrészt keresek egy áruházban milyen adat kellhet? Elég típus, vagy vmi. speciális alkatrész szám. Ha ehhez a típushoz egyetlen alkatrész szám van, vki. meg tudná osztani? Ha kell néznem, hol nézzem?

    - Ha magamnak érdemes szerelnem, milyen tapasztalati tippeket tudnátok mondani a művelethez?
    Milyen kellék kellhet, mire figyeljek stb.

    Hálás köszönet előre is minden segítő hozzászólásért!

Új hozzászólás Aktív témák