Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • válasz SaitoX #16688 üzenetére

    Nálam a feltöltéssel semmilyen baj sincsen, a beállított korlátozással tud menni akár egész nap is. Letöltés az már más tészta mivel nekem 120-as netem van és szinte kizárólag nagyon új torrenet-eket szedek le így még kevés a seed rajtuk de mindig gyorsan lejönnek, sokszor nem is igazán tudnak felpörögni.
    Én havi szinten olyan 1,5-2 TB forgalmat generálok a torrent-nek köszönhetően.

    Fontos még az is, hogy környék mennyire terhelt mert ha nagyon akkor alaposan le tud esni sebesség.

    A UPC vs xDSL kérdésben pedig tisztázni kell, hogy eltérő technikáról beszélünk, nem lehet összehasonlítani a kettőt egymással ilyen élesen. A UPC olcsóbb és aránylag nagyobb sebességet is biztosít, FP10-t nem érdemes megrendelni mert az forgalom korlátos. FP25 és a fölött már pusztán a sebesség miatt is megéri a váltást, annak ellenér is ha esetleg nem is tudnál teljes sebességgel tölteni de fajlagosan akkor gyorsabb lenne mint a jelenlegi xDSL.

    Ha váltasz akkor érdemes a telefont is átvinni mert így az összes UPC előfizetőt és az ügyfélszolgálatot is ingyen hívhatod.

    Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

Aktív témák