Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vbmn1

    csendes tag

    válasz Pók32 #428 üzenetére

    Nos, ezzel én még nem találkoztam, nem tudok róla, hogy lenne, ilyen! Na meg azt sem, hogy lenne bármilyen különbség! Megosztod velünk, hogy hol láttad? Talán könnyebb a segítség is, így nem valami egyszerű!

    Még valami nem adnak hozzá USB kábelt, tudom hülyeség, hogy nem raknak bele ilyen filléres dolgot, de úgy vannak vele, hogy mindenkinek más milyen kell! Van aki PC-re köti és abból is van rövid, hosszabb, még hosszabb. Valamint lehet, hogy közvetlenül nyomtat valaki fényképezőgépről. Jobb érveket nem tudok, de ha tudtok akkor mondjátok meg, hogy miért nem képes a Canon USB kábelt adni a printerhez, én a fentieken kívül mást nem tudok! :F

    Ha pedig valaki szeret kétoldalas dokumentumokat, fényképeket (ilyet is lehet, csak ezt biztosan nem teszed albumba) nyomtatni, az nagyon fogja áldani ezt a kis készüléket, velem együtt! :C

    Jó hír az is, hogy a Canon alapkiszerelésű (nyomtatóval mellékelt) patronok teljesen megegyeznek későbbi társaikkal (tintamennyiség) még hírből sem ismerik a hp-s alig-van-benne-vegyél-rögtön-másikat patront! Majd néz nagyot a felhasználó, ha három fénykép és kis ábra utánn már rohanhat is venni patront! :Y

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák