Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • feco100

    tag

    válasz flameboy #3445 üzenetére

    Hello

    Attól függ mi neked az olcsó.
    Eredeti Canon patronok áraiban nincsenek nagy különbségek.Áruk kb 2400-3200 Ft között mozog patrontípustól függően.Színes patronoknál lehet valamelyest spórolni ha multipackot veszel.De ha pl neten rendelsz akkor érdemes odafigyelni a szállítási költségekre,mert van úgy,hogy olcsó a patron de drága a szállítás és ugyanez fordítva is lehet.Össz-vissz az a helyzet,hogy eredetiből egy garnitúra patron kb 13-15000 lehet.Ahhoz képest,hogy a nyomtató meg került 25000-be.Ez elég durván hangzik de így van.Nem feltétlen érdemes gyárit venni.Főleg ha sokat nyomtatsz.
    Próbálkozhatsz esetleg utángyártottal is.Ebből is annyi van mint a tenger.Chipes,nem chipes meg rengeteg gyártó.
    Először én is gyárit vettem de aztán jól átgondoltam és vettem utángyártottat.Először EzPrintet raktam bele,de nemigen vált be.Elég keveset tudott nyomtatni egy patronnal igaz olcsó volt(chipes 6-700Ft).Bár most épp kidobtam egy félig levő sárgát mert az istenért sem jött belőle a tinta.Akárhogyan is tisztogattam a fejet.De szerintem még így is megéri-megérte.Most meg valami Injekt Cartidge nevűt vettem itt helyben egy számtech boltban és tökéletes.
    Röviden ennyi.Az utángyártott patronokról itt többmindent megtudhatsz [link]
    Remélem tudtam segíteni.

    Üdv.

    [ Szerkesztve ]

    Úgy tanul a gyerek, ha kérdez!

Új hozzászólás Aktív témák