Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • schenker88

    aktív tag

    válasz artos #134 üzenetére

    koszi faradozasaidat!
    nos mivel a canon easy photo print programja rendkivul primitiv, ezert a valamelyes jobb, digit fenykepezohoz kapott progit, MSI PhotoSuite III-at hasznalom ezentul fenykep nyomtatasara!
    Ha bekapcsolom az ICM-et akkot a monitor szinkepehez fogja igazitani a nyomtatast a windows? Nekem samsung 765 MB monitorom van, es fent van annak 765mb szinprofilja is!
    A Photo Optimizer Pro-t es s szin/intenzitas >>> kezi >>> nyomtatas tipusat erdemes nincsre allitani? (mert van meg ezenkivul grafika meg foto)
    Most direkt megfigyeltem hogy a piros szin pl. nem olyan szep elenk, mint a monitoron, hanem ''egyszerubb piros''
    dvd boritot nyomtatok meg ki magamnak, amire a nero cover designerjet hasznalom...

    most azt is probalgattam, hogy a nyomtato tulajdonsagainal az alapertelmezett szinprofilokat auto helyett kezire allitottam, egyenkent valtoztatva nyomtattam ki ugyanazt a boritot... alaposan szemugyre vettem a kepeket, de valtozas nem tapasztalhato, pedig kiprobaltam 4 kulonbozo profilt!

    jo ez a nyomtato, csak a szineken kellene picit igazitani, es tokeletes lenne
    mellesleg HP brigt White Inkjetre nyomtatok teszteket, 90g/nm, gondolom ez normal papir kategoriaba tartozik!

Új hozzászólás Aktív témák