Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Linem

    senior tag

    válasz dunc #768 üzenetére

    Nem látjuk egyformán, de ez nem baj. Kinek mi jön be. Az én szememben grafikailag és effektekben nem jobb, mint a Vanguard. Persze ettől még megveszem majd.
    Azért az tény, hogy nagyobb volt a füstje, mint a lángja. Emiatt én is magasra tettem a lécet, mert azt vártam, hogy az MW2019 után majd ennél is tátva marad a szám, és lenyűgöz majd, de nem így történt.
    Spizzi rátapintott a lényegre, hogy ez nem egy MW2019 utód, hanem vegyes, mindenből kicsit beleraktak. Például van benne sok BO gagyiság is. Ami nálam zavaró, hogy kill után az operátorok ugyanúgy dőlnek ki. Semmi változatosság, hanem mint egy krumplis zsák. :DDD
    A másik, hogy az ADS-nél még megértem, hogy a célzás miatt kicsit begörnyednek az operátorok, de miért guggolva futnak?
    Plusz nem tetszenek a betűtípusok.

    Viszont ami tetszik, hogy pörgős a játékmenet, a hangok nagyon jók, az eddig látott pályák is jók. Szóval ha a CW-vel elszenvedtem 1 évig úgy, hogy az operátorok a levegőben korcsolyáztak, akkor valahogy ennél is elnézem majd a kisebb hibákat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák