Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Hunter2 #7290 üzenetére

    sajnos a rendszer nagy hibája,hogy hq-n ontja a killekért is a pontokat eleve,sőt többet hoz a dolog,mint a foglalgatás-rombolgatás,ha az ember alig öl.vagyis minél inkább olyan a map és minél inkább birkán mennek az emberek,mindenki nyom mindenféle robbanó izét a hq-ra,annál inkább többet ér egy meccs...ilyen hentelős meccsre kaptam már 13000xp-t is challenge nélkül és vesztesként,de valami 83 killem volt :D és volt nem egyszer,hogy profi akció,lassú,kempelni akaró ellen,és a gyors,kevés killes győzelem->3500xp.hát rohadtul nem érte meg,hiába volt maga a meccs összehangolt csapatmeló.

    mondjuk megoldani se igen lehet ezt...mertha többet ér a hq,az csak azt eredményezi,hogy méginkább özönlenek ész nélkül a birkák.ha kevesebbet,akkor méginkább körbekempelik a hq-t és várják,hogy valaki elinduljon felé...esetleg lehetne valami limit,hogy aki foglalás nélkül öl a körben mondjuk 3-at,az látszódjon a radaron kiemelve,tök mindegy,mije van fent,hogy figyelmeztessen a kemperekre,valami ilyesmit tudnék elképzelni.persze ha beáll a hq-ba,eltűnne.egyébként a fentebbi okok miatt a Rust-on is jó a hq,ott legalább alapból tudja mindenki,hogy hent lesz,mint a scrapyard-on is :D ha lenne minden map,nem is lenne gond a fáradt gőz kiengedésével,főleghogy nincs se 18-as se hc ffa,ami nagyon hiányzik.

    más:talán nem volt emlitve,de prestige-ben nem csak a jelek maradnak meg,hanem ugyanúgy elérni az összes játékmódot is,azt nem kell újra kivárni,szerencsére.fegyóresetre:szerintem mindenki elboldogul jól egy hkmp5-tel vagy m4-gyel,aki eljut addig,és az első map alatt simán össze lehet rá hozni a gl-t,második map alatt pedig már van a red dot is jó esetben...vagyis túl nagyot nem bukta a prestige.és egyébként repül az ember előre ahhoz képest,amivel kezdéskor,mapismeret nélkül el lehet indulni,én nem öltem kevesebbet alap hkmp5-tel,mint előtt e 70-esen acr+1881-gyel...talán jól jönne némi claymore,meghát egy jobb launcher,de legalább 14-esen lesz thumper,bár hc-n simán egyforma akármelyik célzóval,akár a mapot átlőni,mehet a gl is fel.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák