Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    nna tegnap én is nekiálltam már a prestige-nek ;] ,az ak elég hurkabőr volt,igaz összelőttem az első challenge 15 killjét 1 körben,de későn tettem be,meg is lett a kör végén a prestige,gó...de a hangja is nudli,végülis a hatása se extra,igaz hc-n próbáltam,hott meg mindegy szinte...viszont a tűzgyorsasága oda meg kevés,acr sokkal jobb,vagy távolra m4...fene egye meg,azért hiányzik pár cucc...pl.a javelin.tök ideg,ha valaki helikopterezik pl,és nincs csak az ócska rakétavető,amiből még a 2 se elég sokszor :O nomeg az 1889 shotit is imádtam,meg is lett vele minden,mégha gyengitettek is a hatótávján,akkoris a király a közelharci cuccokban...a többi shoti vagy lassú vagy pl.a forgótáras,ami gyorsabb lőni,az lassan táraz és hat vagy 5 méterig hc-n is...tulajdonképp nevetséges,hogy simán már kár is ezekkel lőni,mert olyan távról,hogy tuti kill legyen,ott már késelés is mehet,főleg commandoval

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák