Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz iZed #3586 üzenetére

    Én spec arra, hogy ha megveszem nem kell a crack miatt bacakodnom vele minden héten, amikor kijön hozzá valami frissítés, de most hogy megvettem és látom hogy az eredetivel is ugyanúgy copok, mert ha éppen játszanék akkor rittig nem megy, csak tíz perc pöcsölés után, meg meccs közben lehal, meg laggol stb. már tudom hogy semmi értelme megvenni. Persze lehet mondani hogy jajj álljak már le még egy patch se jött ki hozzá, csak én erre azt mondom, hogy ha eladnak valamiből egyetlen nap alatt 4,7 millió darabot 310 millió dollár értékben -ami rekordbevétel- akkor elvárható hogy addig üssék a rabszolgákat amíg tökéletes nem lesz. Nekem ott görnyedjen százával programozó, rendszerfejlesztő ami csak kell folyamatos műszakban, amíg tökéletes nem lesz méghozzá tegnapra (!!!) a szolgáltatás, ez a minimum backi, lecarom hogy, oldják meg vagy írják jóvá a játék árát, vagy adjanak egy másik saját fejlesztésű játékot ingyen ha bemutatom ebből az eredetit, de valami gesztust mostmár tegyenek, mert ez egy rakás car és ha már levettek 10k-val az a minimum, hogy ugatok, mert igazam van.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák