Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LamaCube

    addikt

    Sziasztok !
    Tudna valaki segíteni miért csinál a pb fekete shotot.Mindenkiről csináltam a war alatt ,de csak 1 emberé volt fekete.8-at készítettem róla és mind a 8 fekete volt.
    Válaszotokat előre is köszönöm!

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • LamaCube

    addikt

    válasz athomi #18098 üzenetére

    Köszönöm a választ!
    És mivel blokkolja ilyet lehet?Hallottam,hogy akinek vistája van annak fekete a shotja van benne igazság szerintetek vagy csak mellébeszélés?
    Előre is köszönöm a válaszokat!

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • LamaCube

    addikt

    Sziasztok!
    Hogyan tudom elmenteni a profilomat,hogy ne vesszen el egy reinstallnál?
    Privibe is jöhet.
    Előre is köszönöm!

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • LamaCube

    addikt

    Sziasztok!
    Valaki tudja milyen hiba üzenet ez?Tudtommal nem bannoltak :S,ha egyáltalán ez az.
    "Your IP adress or subnet been banned from this server by Punkbuster Admin"
    Válaszokat előre is köszönöm!

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • LamaCube

    addikt

    válasz messias2 #19148 üzenetére

    Köszi!
    Már felvettem a kapcsolatot az adminnal.Egy csávót kickelt IP (dinamikus IP-je volt)alapján és csak az első 3 számot írta a bannhoz és most akinek megegyezik az a 3 szám nem mehet fel,de megoldotta már.Tudtam én ,hogy nem engem bannolt :))

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • LamaCube

    addikt

    válasz sHafiii #19356 üzenetére

    Ismerem a szerót 1b1k a szabály ami azt jelenti,hogy 1 beszólás 1 kick.Stat miatt nem bannolnak tutira. Nem gyerekek az adminok majdnem mind családos ember a legkultúráltabb magyar cod4-es szerver.Nincs "lowozás" meg "szarlámázás" meg stb. gyerekes beszólás,mert azonnal kicket kap az ember.És ezt hangsúlyozzák is a consol-on keresztül.De felmégy a honlapjukra és kérdezheted ,hogy miért kaptad és válaszolni fognak rá,mert minden kickel tisztában vannak.Én ritkán cod4-em ,de csak is azon a szerón és éppen ezért,mert keményen fellépnek a "nagyarcú beszólogatójánosok"ellen.
    Ne vedd magadra nem rád értettem,de tutira nem a 10:1es statod miatt kickeltek.Láttam már nem egyszer 23:3 meg jobb statokat is és nem lettek bannolva és fordítva is igaz ,ha 1:20 a statod ,nem foglalkozik vele senki ,de aki beszól,hogy de low vagy ilyen stattal azt keményen repítik...

    [ Szerkesztve ]

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • LamaCube

    addikt

    válasz horyk #19370 üzenetére

    IP:62.112.193.25:28991
    Ez pedig a honlapjuk: http://www.psklan12.extra.hu/news.php

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • LamaCube

    addikt

    válasz sHafiii #19373 üzenetére

    Aki fejlődni akar az alapítson klánt vagy lépjen be egy cbs-klánba és gyakoroljon taktikoljon én csak kultúráltan szeretnék játszani és ezen a szerón eddig megtehettem, és aki csak kikapcsolódni akar és játszani annak ajánlom ezt a szervert.A slotot mire érted ,hogy a szeró hány slotos?14 slot nem sok,ha arra gondoltál.

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • LamaCube

    addikt

    Hát nem tudom most majdnem minden cod4-es mapon fix 333fps-em van 1280X1024 extra texturákkal,de amikor csak 90-80 volt akkor se buheráltam cfg-el vagyis ami nagyobb az alapnál.Az én meglátásom ez ügyben ,hogy aki profin akar játszani cb,klán,lan-party verseny stb.az igen vegyen megfelelő gépet hozzá ,ha fps huszárkodni kíván,mert ezek a cfg -"baszkurálások" az én szememben csalásnak minősülnek jó példa az a füves dolog hiába van 333 fpsem,ha ő meg hamarabb észrevesz mint én.nekem ezt senki ne magyarázza,hogy nem juttatja előnyhöz.híve vagyok azoknak a szeróknak ahol korlát van,de sajnos a cfg buzerálás akkor sincs kivéve ,mert miért venné ki .Szerintem az fps növelés miatti cfg-k azok csak mellébeszélések.Én általában cod1 -em és a szerónkra csak alappal lehet feljönni éppen ezért jókat röhögünk ,ha kinyitjuk és sorra dobja ki az embereket a pb.Így csak egymás közt toljuk ,mert jó a társaság,de sokszor volt olyan ,hogy a war ezért hiúsult meg ,mert az ellen nem volt hajlandó alappal játszani holott 2008-ban már cod1 igen elavult ,hogy fps növelés legyen a cél.
    Hangsúlyozom ez az én véleményem.megértem azokat akik ilyen-olyan cfgket próbálnak ki ,de megnézném őket egy lanpartyn ahol adottak a gépek max az egeret viheti,hogy ott mit muzsikálnának.

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • LamaCube

    addikt

    válasz SystemRoot #19488 üzenetére

    Én nem írtam 1 szóval se,hogy hűdepró vagyok.Egyszerűen leírtam a cfg-ről a véleményemet.(nem az alapról).Természetesen mindenkinek egyéni cfg-je van ,mert ha benne van egy "Hi all!" stb az már egy módosított.Engem az ilyen fps növelő meg stb. cfg -k bosszantanak.Én a lanpartyt azért hoztam fel,hogy ott mindenki egyenlő eséllyel indul és tényleg a skill számít.Ez olyan mint pl. az úszás felteszem akik ott vannak mindenki képes úszni ki jól ki jobban csak az a nem mindeggy,hogy vki doppingal vagy annélkül.és pl. akinél nem látszanak dolgok a mapon az igen előnyhöz jut.Ja ,hogy az über prók mind ezt csinálják ,hát nekem ezek nem high+ meg ++++++ stb.hanem egyszerű inkább nem jellemezném.Ez a szomorú ,hogy az ilyeneket highnek hívják.Akkor inkább maradok láma :K Kitalálna vki egy olyat,hogy ne lehessen csalni stb.nagy koppanások lennének a high-klánoknál meg másnál is szerintem,de hát a 1 lépéssel mindig előrébb vannak a trükközők...

    "Csak mert különben az arcoskodás, az hülyén hat, lásd be"-nem tudom hol olvastál a hsz-ben arcoskodást,ha azt akartam volna azt írom ,hogy kiállok bárkivel alap cfg-el warozni,és nyerek mindig,de nem ezt mondtam és mondom.

    "Tényleg a beképzeltség tipikus emberi példája, amikor a nagy cfg ellenesek azt hiszik hogy ők valójában isten skillek és csak a cfg miatt kapnak ki."-te az én hsz-et olvastad?
    Mint írtam azok a warok nem is jöttek össze ,mert nem álltak ki alap cfg-el holott biztos kikaptunk volna úgy is mivel fun -klán vagyunk és nagyon nem érdekel ,hogy nyerünk-ev agy sem a lényeg a tiszta játék ennyi...nem off-ok tovább.
    Cod 4 -re visszatérve mi különbség van a 125 250 333 fps beállításokon vagy a lényeg,hogy fixálva legyenek és ne ugráljon össze-vissza?

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • LamaCube

    addikt

    válasz SystemRoot #19500 üzenetére

    Köszönöm a választ! :R
    "azt hiszed legyőznéd alap cfg-vel azokat akik high körüli szinten játszanak"-könyörgöm ,de komolyan hol olvastál tőlem ilyet???????Melyik hozzászólásomban kb.10x olvastam el ez ügyben a hsz-t ,de nem látom.
    Értem az érveidet ,de miért alakult ez így ,ha más csinálja én is csinálom,hogy egyenlő legyen az esély,de gondolom aki profi szinten tolja mint te nem p3-as gépen játszik(jó biztos vannak kevésbé jó konfigosok).
    Összegezve aki valamiben profi az profi dolgokkal is próbálja véghezvinni a tudását tehát törekedik a megfelelő gép összeálításán,de a probléma az,hogy mivel ő úgy gondolkodik,hogy az ellennek gyenge gépe van és "cfg-zik" hát ő is úgy hagyja így egyenlő az esély.Ez sajnos egy ördögi kör és sajnálom,hogy ezt nem tudják a mai napig kiküszöbölni.Mint írtam cod1-em a cod 4 csak fun és szórakozás,de cod1-et lassan 5 éve tolom alap cfg-el és ez az arcoskodás kiállnék alappal bárki ellen .Persze ,ha ő is alappal játszana.
    "Ezzel te az egész komoly Cod coomunityt próbálod oltani hogy cfgnoobozol csak fel sem fogod hogy miről beszélsz."-én tudom miről írok(nem nooboztam le senkit,nagy baj van a szöveg értelmezéseddel) én egy játék tisztaságáról te pedig a magyarázatot ,hogy miért doppingol a high++++++.
    Mi az ,hogy "profi cfg"???Ez úgy lenne igaz ,ha mindenki ugyanazt a profi cfg-t használná,de mivel ahány profi cfg annyi féle úgy te miről írsz,hogy kiegyenlített :F
    Neked az élmény,hogy első légy nekem,hogy egy jót játszak 1 jó társasággal és tudod nem nagy erény,hogy egy ember azt élvezi,hogy "szétaláz" mindenkit.Engem vki lelő nem érzem azt ,hogy lealázott.

    Na mindeggy én így látom te úgy látod én tiszteletben tartom a véleményedet,de nem szeretem ,ha olyanokat írsz amiket nem írtam.
    Boldog Karácsonyt mindenkinek!!!

    Nem azért nem játszottak,mert nem engedtük,hanem ,mert a PB ledobta őket és láss csodát kérték menjünk az ő szerverükre és mi mentünk és,ha hiszed vagy sem igaz szorosan,de nyertünk.

    [ Szerkesztve ]

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • LamaCube

    addikt

    válasz SystemRoot #19505 üzenetére

    "Még a sportban sincs, az Afrikaiaknak nincs ugyanolyaan profi edzőtermeik, nincsenek olyna jó edzőik, hiába tehetségesebbek. Tessék ez egy korrekt hasonlat ha már Sportról van szó."----igen ez jó hasonlat és mihez nyúl???doppinghoz és mit tesz a másik hát ha ő én miért ne:)
    "előtted volt aki szó szerint cfgnoob-ozott... pedig ő maga egy noob."-akkor légyszíves ne úgy írd mintha én tettem volna.És miért noobozod le ,mert lehet alappal játszik ,mert így érzi tisztességesnek?
    "Persze teljes egyenlőség sosincs, mert nincs mindenkinek egyenlően erős gépe, dehát mikor van teljes egyenlőség?" -erre írtam a lan partyt versenyt aminek akarod annak nevezed.Ott igencsak egyenlő az esély és nem lehet hasonlítani egy netes mezőnyhöz.Éppen ezért szokták rendezni és persze mondhatod,hogy neten taktikolnak a klánok stb. ,de ott a helyszínen csakis a skill ami számít.Nézz meg 1-2 videót vagy látogass el 1 nevesebb versenyre és nem fogsz látni rontott grafokat ,fű hiányokat stb.

    "Mi az hogy erény? Ez egy hülye játék, nincs benne erkölcs, aki többet öl, az az erényesebb. Amúgy meg Te azt élvezed, áldásom rá"-----látod rá tapintottál a lényegre egy játék semmi más,de ebben a felfogásban ,akkor nem számít ha wh-zik valaki ,mert nincs erkölcs.Miért erényesebb aki többet öl?Az erény pl. hogy ha legyőznek megköszönöd gratulálsz és sok sikert kívánsz .Amikor pedig te nyersz ugyanúgy megköszönöd a játékot ez az erény.Az ,hogy te többet ölsz semmivel se vagy erényesebb... estleg jobb.Ezt arra írtam ,hogy kérdezed mi az erény ;)
    "Ugyanis: a dopping hasonlat azért nem jó mert a sportolásnál a versenyben az az alaphelyzet hogy nem doppingolsz és aki azt teszi az azért csal mert mások nem tehetik meg. Itt viszont erről szó sincs, itt az alaphelyzet hogy doppingolsz"-----alaphelyzet hogy DOPPINGOLSZ??????-köszönöm ,hogy beismered nekem ennyi elég is a high skilles klánokból én maradok a tiszta játéknál és maradok low szinten.Nem hiába nem hallunk versenyeken olyan emberekről nagyon akik a neten hű de high++++-os játékosok.Persze ez nem a te és az én hibám,hanem azoké akik nem tudják ezeket kiküszöbölni a mai világban vagy nem is akarják.Szomorú,ha 1 játék vagy bármilyen verseny alapból doppingól.

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • LamaCube

    addikt

    válasz SystemRoot #19508 üzenetére

    Fix 333 fpsem van és van hang,ha futok.Bár cod4 nem olyan erős hangban mint 1-2 mármint úgy értve,hogy 1-2-ben fél km-ől lehet hallani ,ha vki fut cod4-ben ez reálisabb.

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • LamaCube

    addikt

    válasz athomi #19514 üzenetére

    Ja értem ,akkor srry .
    Na lépek,mert a gyerek elaludt azt fel kell díszíteni a fát ;)
    Mégegyszer Mindenkinek Békés Boldog Karácsonyt kívánok!

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • LamaCube

    addikt

    válasz pr1mzejEE #19519 üzenetére

    Igen ezt tudom,de azt nem állítják,hogy csak 5m-ig legyen fű meg super mario grafika legyen.Természetes,hogy a fényerő,hang, text szűrők, egér érzékenységet saját játékukhoz állítják.
    Én azokról a versenyekről írtam ahol a gépek adottak az egeret egérpadot max klaviatúrát viszed nem a műv.házakban összedobott partykról.
    [link] pl. ez 1 rangos verseny volt.Nem hiszem,hogy bármi fps növelése meg stb. cfg-k lettek volna használva mivel adottak voltak a gépek.
    Ajánlom a cb-oldalát--"Minden program vagy fájl, még a kicserélt vagy új fájl-ok is, melyek megváltoztatják a játékot vagy új funkciókat adnak hozzá, illetve bármilyen módon kapcsolatban állnak a játékkal, szigorúan tiltottak. A játék alap fájljainak módosított verziói mindig tilosak, tekintet nélkül arra, mire valók. Bármilyen tiltott program vagy fájl használata meccs alatt forfeit vereséghez vezet, vagy súlyosabb esetekben törléshez és eltiltáshoz a ClanBase-ről.
    Azok a programok, melyek semmilyen módon nem állnak kapcsolatban a játékkal, engedélyezettek, még ha a játékkal egyidejűleg futnak is. Ilyenek például a hang kommunikációs programok.
    Bármilyen script (beleértve a gránát scrtipteket is) vagy bind, amely javít a játékon, NEM lehet jelen a játékos configjában, amíg hivatalos ClanBase meccsen játszik. Ez nem lesz tolerálva és forfeit vereséghez vezet.
    Szerintem se ragozzuk tovább.
    pr1mzejEE-ebben is van valami :C

    [ Szerkesztve ]

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • LamaCube

    addikt

    válasz ~Ph'vEscha #19524 üzenetére

    Én értelek,de nekem minden maxon van kivéve a AA az off.és úgy is 333 FPS.És ne mond,hogy nem kerülnék hátrányba ellened,ha fps miatt hiányzó részletek vannak a játékban.Megoldás egyszerű cfg-ét fejleszteni csak nem a játék cfg-jét,hanem a gépét,ha nincs rá keret spórolni rá .Nem 1 órára ülök le játszani hanem 2-re ;) .Összegezve a grafika is jó meg az fps nehogy már azért legyek hátrányban ,mert másnak állítólag nincs fpse :W

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • LamaCube

    addikt

    válasz Gergello #19531 üzenetére

    Akkor légyszíves világosíts fel engem mint publámát(pubolni nem szoktam sokat, éppen ezekért ).Engem igen is érdekel ,hogy mi az a nagy találmány ami miatt ezeket kell használni a nagy próknak,ha 333fps -e lenne mindenkinek akkor is használná,mert a másik is használja ez annyira gyerekes felfogás.Az pedig,hogy a cb -szabályok ilyen szintre sűllyedtek az ilyen hozzáállásnak köszönhető.
    Ilyen szinten van a társadalom és nem csak a codos.

    Gondolom még nem hallottál arról,hogy vannak klánok akik szeméyesen is ismerik egymást és nem csak a fotelból osszák az igét.Több klántalin voltam úgynevezett testvérklánokkal jókat elbeszélgettünk játszottunk ettünk-ittunk.Egymás ellen játszunk általában és nekünk ez elég ettől még senki nem "faszláma".
    A focis példádra csak annyit,hogy azért ,mert valaki nem élsportoló attól még a doppingolást hagy ítélje már el és vagy azt teszi,hogy sz@rok bele a sportba,mert a sok doppingolós ellen nincs mit tenni vagy doppingol ő is.Hát én ,akkor belesz@rok,hogy ki a nagy über pró,mert az én szememben egy doppingos csak... Az egész pró cod társadalom doppingol,mert alapból mindenki azt csinálja(nem én írtam le,hanem más) ,hogy érvényesülhessen a high++++-ok között,akkor nehogy már én legyek a "faszláma".

    [ Szerkesztve ]

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • LamaCube

    addikt

    válasz SystemRoot #19536 üzenetére

    "low vagy low is maradsz akármilyen cfg-t használsz."-ebben nincs igazad .Minden csak gyakorlás kérdése szerintem.Inkább úgymondanám van 1 szint ami után már nem lehet fejlődni ,ha megszakadsz akkor sem és itt talán ad valami plusszt a cfg manipulálása.
    Elhiszem ,hogy 10% különbség is meg lenne csak nem lenne a szememben tiszta,mert nem magamtól értem el a 10%-ot hanem egy két dolog beírásával.valszeg rosszul fogalmazok,de remélem érted mire akarok rávilágítani.Értem azt is ,hogy így lehet érvényesülni.Ezt valaki felvállalja valaki meg nem én az utóbbi vagyok.Csak ne nevezze magát high+++ meg prónak,mert ez kb. mint a suliban lehet,hogy szín 5-ös vagy ,mert jól doppingolsz(puska...stb.) én meg csak 4-es ,de az én 4-esem mögött tudás van,mert megtanulom és a munkámban hasznát veszem ellenben veled aki kis + segítséggel volt jobb.Ne érts félre nem veled van bajom csak az elvekkel.
    Tudom hülye hasonlat,mert ez egy játék és nem az élet,de a sporthoz nem akarok már visszatérni,mert már ott is azok a lowok akik nem doppingolnak.
    Te szemszögedből megértem a dolgokat.Sajnos ez van! Ilyen ez a világ,ha így tud az ember "pró" lenni ,akkor így.

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • LamaCube

    addikt

    válasz SystemRoot #19536 üzenetére

    Igen szinte minden mapon megvan,jó nem minden szegletében a mapon,de 98%ban igen,de ez függ,hogy mennyien játszunk meg milyen a szeró..Nem tudom neked miért nincs mivel a konfigodból csak a procid amit sejtek,hogy milyen,de vga stb. nem látok vagy ehhez is láma vok :DD

    [ Szerkesztve ]

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • LamaCube

    addikt

    válasz SystemRoot #19540 üzenetére

    Mert a profi fogalom számomra azt jelenti ,hogy amit képvisel azt tökéletes szinten teszi .Lassan eljönnek azok a warok ahol mindkét fél wh-zik és egy szót se szólhatok,mert egyenlő az esély ilyen értelemben igazad van.Tudnál adni ip.t hol szoktál játszani?Köszönöm előre is!
    Na ,de most már irány a fa alá,mert lassan jön a jézuska :)
    Béke! Szeretet!Empátia!
    Ja valaki ma este egy 5v5-öt? :D (csak vicc)

    Tehát a régi vgaddal is annyi fpsed volt mint most?Atid volt előtte is?Régi drivert lepucoltad rendesen?Sajnos az ATI érzékeny a driverekre ,mert összeakadnak a régivel,ha maradt fent.A procid gondolom C2D 8400?Miilyen felbontáson játszol,mert én 1280X1024 75HZ-en.19"-os monitoron.

    [ Szerkesztve ]

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • LamaCube

    addikt

    válasz SystemRoot #19544 üzenetére

    "Az előző vgam egy 8800GTS volt"-újra raktad a rendszert,mert ha nem lehet maradt rajta nvidiás cucc és akad az atival.Persze ,ha szűz rendszerre tetted fel ,akkor ne vedd figyelembe.4850-el jobban jártál volna szerintem. .Lehet a procidon is húzni kellene,de inkébb kérdezz rá a 3870-es topicban biztos ott is cod 4-ik valaki.
    Kösz az Ip-t ,ha lesz időm lámulok eggyet rajta :))
    [link]
    itt 8% a különbség a 3870x2-es javára ami nem túlzottan sok.

    [ Szerkesztve ]

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • LamaCube

    addikt

    válasz SystemRoot #19549 üzenetére

    Igen néztem én is teszteket és erősebbnek hozták ki .Szerintem egy szűz rendszerre tedd fel.Valszeg maradt még vmi a nvidiából.A felbontásod mondjuk nagyobb ,de több fps-nek kellene lennie mint 8800GTS-el az tuti és nem kevéssel sztem.[link] itt érdeklődj lehet tudnak választ rá.

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • LamaCube

    addikt

    válasz lala42 #19555 üzenetére

    Úgy látom aki 30-on túl van érti miről beszélek lehet,hogy öregek vagyunk ehhez,de tisztességesen játszunk.

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • LamaCube

    addikt

    válasz SystemRoot #19557 üzenetére

    A videóban is mondta a srác,hogy minimális az fps növekedés,akkor meg minek jó?Na mindeggy nem akarlak meggyőzni és te se engem.
    Jutottál a karival vamire?

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • LamaCube

    addikt

    Értsük meg mi lowok,hogy miért van a cfg-vel való butítás ,azért ,mert a prók ezt mondják és,ha ők a prók ,akkor ennek így kell lennie.
    Aki kempel kemper láma aki rushol az egy rusher láma aki megpróbál alappal játszani az meg noob és low marad örökre a prók szemében.És ki dönti el kik a prók,ilyen feltételek mellett?Csinálna valaki egy versenysorozatot(vmi komolyra gondolok) és csak alappal lehetne tolni(nem butított graffal) aki első lenne a sorozat végén az lenne a profi csapat.És persze egy cfg-s versenyt is összereszteni alap vs. cfg(butitott -fps miatti grafika-nekem ez a magyarázat nevetséges pró szinten ,mert aki pró játsszon pró gépen)-kíváncsi lennék ki győzne,de szerintem cfg.Most ne jöjjön senki az egyenlő eséllyel,mert én még nem láttam egy videót ,képet versenyekről ahol c-64-es grafikával nyomta bárki is.
    Ez olyan magyarázat mint a fekete pb-shotról-izé ööö vistám van azért vagy öööö 8800Gt-m van azért meg stb. Van egy progi amivel lehet blokkolni a shotot nvidia control panelen keresztül és ki lehet piupálni,hogy shot ne készüljön.
    Kérdem én miért nem vesznek egy P4-es konfigot azt tolhatják alappal buta graffal .Én úgy gondolom 100 "pró" játékosból 95-nek megvan a fix250 333FPS ,de mégis butitva játsszák mivel ez a trend.Ez kicsit nekem olyan,ha megdöglött a tehenem dögöljön meg a szomszédé is...
    "Cod community persze hogy a saját ízlésére formálja a játékot"-de milyen alapon ????Ennyi erővel mint már írtam legális lesz a wh aim stb és akkor is egyenlő az esély ...ez már nevetséges tényleg.Akkor csináljon alapból egy olyan játékot a nagy "cod community"azt tényleg alapból ez van és akinek tetszik az azzal játszik csak a cod1-2-4 nem így indult én ott voltam a kezdetén és mindenki harcolt ezek ellen ,mert 70 fps-el játszott mindenki azt kész nehogy már a végén azt nevezzük prónak aki csal(most nem a cfg-re gondolok konkrétan),mert a végén majd még az lesz a trendi....

    [ Szerkesztve ]

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • LamaCube

    addikt

    válasz SystemRoot #19586 üzenetére

    1.Mint már írtam nem cod4-em csak "élmény" szinten.Cod1-ben nyomultam war szinten(egykor)
    2.Több mint valószínű nyernétek.100% alappal is.

    Cod1 óta??? bizton állítom,hogy nem cod1 óta van,mert nem sok moddolt dolog volt cod1 fénykorában,abban igazad van ,hogy utóbb valami ökör kitalálta ezeket az fps miatt meg stb. és utána nem volt a lejtőn megállás sajnos.Cod1-et nem sokan játsszák már sajnos,mert ott még ránt a fegyó meg a HP se tölt vissza meg low a grafika mondjuk ahogy elnéztem a butított grafikát a linkelt képen hááát cod1 még jobb ...

    "Talán mert egymással játszanak? És talán mert így van már Cod1 óta?"
    Miért hülye hasonlat ?A wh aim?? a kezdetekkor igencsak szánalommal tekintettek a cfg-sekre ,de sajnos ez megváltozott és most ők a high.Egyszer hidd el a wh is elfogadott lesz...
    Azt értem,hogy egymással játszanak,de akkor ne nevezzék high+++-oknak magukat mivel az ő szabályaik szerint játsszák.Ezért írtam,hogy vki majd kitalál egy olyan szabályt ,hogy márpedig itt csak wh-val lehet játszani akkor kialakulna egy ilyen 1 idő után és akkor a wh-s prók lennének a régi high+++ meg lowok,mert ők egymással játszanak és ők megalkották a high szabályt Tegyük fel van 200000 codos a világon és ebből 30000 pró high+++ akik így játszanak. Nehogy már az a 30000 alkossa meg a szabályait és a 170000-nek meg csak úgy lehessen esélye,ha baszkurálja a cfg-t,mert mint írtad úgy esélye sincs ,hogy pró legyen.
    Kit nevezel te noobnak? Akik alappal tolják és milyen jogon,mert természetesen "lealáznád" őket alappal is,mert aki nem akar cfg-zni esélye sincs a gyakorlásra sem ,mert "pró" klán -ba nem jutna be?A készítők megalkottak 1 játékot ,miért nem lehet vele úgy játszani?És miért alakult ez így ,mert a sok birka ment a többi után és kialakult a high+++ társadalom akik szabályokat alkotnak.Eddig nem írtam 1 hsz-ben sem a szánalom kifejezést ,de most megteszem nekem ez a szánalmas,hogy egy kissebség alkotja a szabályokat és ők lámázhatnak ,noobozhatnak ,lowozhatnak, ha pedig már ez a többség ,akkor nagyon sajnálom. :( ,de őszintén!!!

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • LamaCube

    addikt

    válasz ~Ph'vEscha #19607 üzenetére

    Látod ez a szánalmas ,hogy mindenkit leversz azt még a játékod se eredeti ...No comment...És még be is vallod :C
    Ennyi erővel én is mondhatom hú itt akárkit leverek cod1-be meg 4-be meg az életbe is ,de ekkora naív nem vagyok ,mert fingom sincs ki kicsoda és hogyan játszik mit csinál.Itt a cfg-ről volt szó ,hogy kinek mi az etikus nem arról ki kit ver meg.Menjetek versenyekre azt ott keménykedjetek ,akkor azt mondom ok,de 3x írtam versenyeken nem látni ilyen c64-es grafikával játszókat,erre érdekes senki nem cáfol meg,mert igazam van.És mive ez egy fórum ne te mondd meg mit írhatok és mit fejezzek be,majd a moderátornak,ha nem tetszik ,akkor letilt ennyi....

    [ Szerkesztve ]

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • LamaCube

    addikt

    válasz sHafiii #19612 üzenetére

    És a fű nem zavar,de a falfirka meg a fal kidolgozottsága igen?Tényleg kíváncsi vagyok miben zavar ez téged?De őszintén!

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • LamaCube

    addikt

    A lényeg a 333 fps ,ha én aki tényleg fun szinten tolom cod4-et olyan gépet vettem ami nem csúcskategóriás és minden maxon kivéve AA és megvan a 333 nehogy már egy high-nak ne legyen elérhető és nem hiszem el,hogy szar géppel tolják.De még mindig nem kaptam választ arra,hogy versenyeken miért nem lehet látni olyan grafikával játékosokat???

    sHaffi:Aki meg olyan cfg-t keres amiben a fű maradhat ,hogy sniperezhessen ellenben azzal,hogy a másiknak nincs fű az ne okostojásozzon.ékes bizonyíték arra,hogy már így is hátrányba kerül :C

    [ Szerkesztve ]

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • LamaCube

    addikt

    válasz Attila14 #19653 üzenetére

    Ezt most komolyan írtad??? :D :D :D
    És az ,hogy van hogy nézőként ott vagyok és normál grafikán látom???lehet a szemem alapon van :D
    Visszatérve a pro-modra-ez mit takar? Profik játszanak ezen a módon?
    Hogy lehet egy lebutított dolgot promodnak nevezni.A profi magasszinten végzi a munkáját általában profi felszereléssel,feltételekkel ahhoz,hogy profi lehessen. Ez kb.olyan ,hogy profi futók a 100m -es sprintet 30 méterre rövidítik és a 100m-es időkhöz hasonlítják ,hogy de lowok vagytok hozzánk ,mert mi promodban toljuk.Tudom ez is rossz példa blablabla...
    Az ,hogy egy csipás ne egy fedezék mellől(fű,doboz,stb.) csipázzon hanem rohangáljon ide-oda az röhej tudom nem az élethű dolgokat kell követni teljesen,de azért ez már túlzás,hogy aki fűből szeretne csipázni az megérdemli ,ha lelövik,mert a "prok"nem így játsszák .
    Féreértés ne essék nem érdekel ,hopgy milyen cfg-el toljátok ,de semmi képpen ne nevezze magát high,high+++ meg pronak senki magát ezekkel a beállításokkal még,ha kitalálták ezt a (lowmodnak -nevezném )-promodot

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • LamaCube

    addikt

    válasz SystemRoot #19667 üzenetére

    [link]
    ez egy cb-meccs én itt látok füvet és ,hogy fűböl is csipázik bár gondolom ,akkor ez nem promodban tolja vagy ez is egy low csipás.
    [link]-itt se láttam rossz grafikát.
    lehet én értettem félre ,akkor a promod az az,hogy az olyan modban lehet használni ezeket a butításokat és az szabályos?vagy nincs olyan videó ahol azt látom amit a high lát?
    [link]-ez egy csipás videó
    Valaki linkeljen már egy videót ahol nem látok füvet meg falfirkát meg mittudom én miket,mert tényleg nem vágom a promodot mit takar én azt hittem,hogy ki vannak véve a perkek a gl meg a többi hülyeség azt kész.Van 1-2 alap fegyó azt jó napot.
    Attila14-semmi gond,hogy ezt mondod. Én azt nem értem miért nem lehet úgy játszani profin ahogy van miért kell szétmoddolni meg egyedi cfg-ket csinálni. Ezt szerettem volna megérteni eddig is ,de a válasz mindig ilyen volt mint a tiéd nem vitatkozom ,mert "fogalmad sincs miről beszélsz" stb.Légyszíves ,akkor írd le miért van így és miért kellett ez és mi mit takar,mert az ,hogy egyedi cfg-t csinál saját magának az ő beállításaival az a legjobb.Nekem meg az alap a legjobb,mert nekem az a jó,de mégis hátrányt szenvedek és maradjak pubon meg stb. ,hogy esélyem legyen mindeggy milyen a skillem alapból követnem kell azt amit a kissebbség diktál.

    [ Szerkesztve ]

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • LamaCube

    addikt

    válasz ~Ph'vEscha #19670 üzenetére

    "Az én gépemen ( aláírásban látható ) NEM volt olcsó dolog , és még sincs meg a 250 fps , még teljesen lebutított grafikával sem a moncsi natív felbontásán ."-jó géped van és sajnálom,hogy ennyit fizettél érte.íKváncsi vagyok milyen felbontással nincs meg,mert nekem is kb ez a gépem sőt gyengébb az alaplapom meg csak 2 giga ramom van ,de 1280X1024 extra textel AA off meg az árnyékok(ezek nektek se fontosak gondolom)szinte mindig meg van a fix333 a 250 meg minidig.Úgyhogy ott szerintem vmi gebasz van,ha csak nem 102cm-es lcd-n tolod.

    "Aki be akarja bizonyítani hogy húú de faszagyerek , és naggyon le akar alázni , az adja meg az xfirejét , szívesen megmutatom hogy nem úgy vannak a dolgok ahogy gondolja ."-miért gondolod azt,hogy valaki legyőz vagy legyőzöd az a faszagyerek és megalázó.Most egyébként melyik játékkal kellene játszani cod2 vagy cod 4 ez nem derült ki számomra.Tehát ,ha jól értem te számodra optimalizált cfg-el jössz én meg símával és ha kikapnál ,akkor nekem nem volt igazam abban ,hogy előnyhöz jutsz az optimalizálással(nevezzük így)
    SystemRoot:8.12-es driver van fent?? Az már tartalmazza az X2-hez a a javításokat és állítólag nagy a különbség a régi driverrel.
    Tudom,hogy nem versenyek annyira nem vagyok láma,de amiket találtam és videókamerával vannak felvéve a versenyzők azon részleteket nem látni sajnos,de ha te tudsz olyat szívesen megnézem.

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • LamaCube

    addikt

    válasz henesa #19677 üzenetére

    Ja a válságra fogják,de szerintem cod5 végett,mert ha választanom kellene inkább megvenném 9ért újra a 4-et mint 13-ért az 5-öt azt nem fogyna az 5.
    "Minek vitatkozni mikor verekedni is lehet??? "-az nem megoldás semmire főleg nem tisztességes egy fiatalabbal szemben.
    Elolvasgattam a hsz-et megint és azt szűrtem le 2 tábor van akik a grafot meg a játékélményt részesítik előnyben és a másik oldal aki a győzelem ízét.Ami persze nem jelenti azt,hogy nem szeretek győzni.Az értetlenségem tárgya,hogy miért kell optimalizálni valamit ami egy nem profi (mint az enyém) gépen is elfut fix250 vagy333 fps-el?

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • LamaCube

    addikt

    válasz CséZé #19683 üzenetére

    Akkor cod5 miért nem drágult arányában???

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • LamaCube

    addikt

    válasz ~Ph'vEscha #19690 üzenetére

    "Amugy nem tudom hogy elolvasod-e amit írok , de nekem 98-as szintű grafon natív felbontásban van meg a 250 fps , ami nélkül nem nagyon lehet versenyszerűen játszani ."
    VS
    Az én gépemen ( aláírásban látható ) NEM volt olcsó dolog , és még sincs meg a 250 fps , még teljesen lebutított grafikával sem a moncsi natív felbontásán .
    Ezt most nem értem :F
    Most a 98 az 98%os grafika és a max felbontáson megvan a 250?
    Vagy csak úgy van meg a 250 fps-ed ,ha butítod a grafikát?

    Mi a natív felbontása a monitorodnak?

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • LamaCube

    addikt

    válasz BalaNce87 #19696 üzenetére

    Ja így már értem :R
    Elnézést Ph'vEscha-akkor ne vedd figyelembe az előző hsz-et.Mondjuk a monitorod érdekel,mert akkor csak az lehet a hunyó.

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • LamaCube

    addikt

    válasz CséZé #19738 üzenetére

    Vistához ajánlott a 4 giga ram 512-el elhiszem nem győzött meg.Egyébként vista egy kalap ... mindig csak a gond van vele.
    SysteRoot:szerintem csak akkor állj át,ha mazohista vagy és szeretsz napokig fórumokra járni mi miért nem megy

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • LamaCube

    addikt

    válasz ---gabika--- #19742 üzenetére

    Én cod1-em is ,és minden mapon 333 fps max beállításon .Cod uo-se sokkal erősebb game.A procid nem hajtja ki sztem a vga-t,de a 15-20 fps nagyon sovány.A dinamikus fényeknél lehet kikapcsolni a teljesítmény menüben a fény effekteket-szerintem nem az a gond ,de próbáld meg.lehet vmi driver a gond.

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • LamaCube

    addikt

    válasz KockUU #19783 üzenetére

    Modern világháborús?A cod4 nem világháborús játék ,hanem modern háborús estleg.

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • LamaCube

    addikt

    válasz Balinov #20027 üzenetére

    Ez mekkora vazze:DDDDKira vagy eccsém:DDDD

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • LamaCube

    addikt

    válasz SystemRoot #20175 üzenetére

    Nekem 1280X1024 -en extra texturával minden maxon kivéve az árnyék meg a AA.Minden mapon 333fps(füsttől függ,néha ugrál 250-333),de 250 fixálva minden mapon megvan akárhány ember van a szerveren.A cf-et nem biztos,hogy támogatja a cod szerintem.Konfigom az adatlapomon.Cod 5-ben is ezekkel a beállításokkal megvan fixen a 125.Driver esetleg?
    Ja alap cfg-vel értem ezeket.
    Vistaval szerintem csak a sz..ás van.

    [ Szerkesztve ]

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Új hozzászólás Aktív témák