Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SystemRoot

    őstag

    válasz alpihun #27568 üzenetére

    alpihun az fps kapcsán én úgy tudom hogy a sweetspot fix elérése a legfontosabb. Ha átlagban 230fps-ed van és csak néha 250-en akkor ott a strafeknél nem adja be a 250 sweetspot előnyeit. Ráadásul én úgy vettem észre hogy a nem stabil fps az aimedet is rontja. Ahogy rántasz kevésbé lesz egyenletes a dolog. Ez két okból lehet, az egyik hogy a darabosabb kép információi miatt rosszabbul reagálsz, ami most az fps mértékével dinamikusan változik ergo nehezebben követhető a játék. (ez látható is ha nézegetsz különböző fps számokat). A másik pedig hogy valami rejtélyes oknál fogva az fps szám befolyással bír a sensitivityre is. Ezt én úgy vettem észre hogy az én kártyámon volt idő amikor ha rámdobtak egy fütöt akkor leesett az fps 60-70-re, és ilyenkor látványosan lassabb lett a sensim, amellett hogy ugye végtelenül darabosabb a kép.

    Egyszóval szerintem szerencsétlenebb a szitu ha instabil fps-en vagy "250"-en mintha betonstabilan 125-ön.
    Ráadásul ezek a problémák mindig akkor érződnek a leginkább amikor hirtelen akció van, valaki rádugrik stb, és a legjobban kéne a stabil fps. Persze teszteld ki magad is hogy mennyire instabil/stabil a dolog, sztem akkor érdemes 250-en hagyni ha már úgy az esetek nagy részében 250-en áll a számláló (pl egy átlag pubon füst/robbanás nélkül) (az már persze ritka és durva gépet igényel hogy valakinek mindig minden helyzetben 250 legyen)

    (#27570) alpihun

    azt mondják valami miatt növeli az fps-t akkor is ha nincs sli-d. Nem tudom az okát, de erre rengetegen hivatkoznak, magam nem teszteltem ki.
    Én úgy emlékszem hogy eSubán játszva láttam hogy a console message hirdeti. Megpróbálom majd megkeresni.

    Üdv,
    SR

    [ Szerkesztve ]

    Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

Új hozzászólás Aktív témák