Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz Undoroid #24510 üzenetére

    Az a baj, hogy egy csomószor tényleg olyan és nem tudom meggyőzni.
    Mondok egy példát:
    Bennt vagyunk vagy 8-10-en ffa ban, éppen egy olyan ponton állok a tetőn, ahonnan belátom a map kb. 30%-át, sehol senki, közben sarokban látom hogy szinte egyszerre henteltek el három-négy embert, vágom fejből a pontokat ahová be szokta tenni a gép. Gyors körbenézek, sehol senki "friss érkező" (éppen egy hevederes golyószóró volt nálam mert még azzal nem voltam egyáltalán, mióta újrakezdtem, gondoltam nyomok azzal is egy kört, ugye abban van annyi vas, hogy fél percig tüzelhetsz egyfolytában, a tár ötödét alig szoktam kihasználni, mert ilyen rövid sorozatokkal simán leszedsz vele bárkit, van szerver ahol egy töltény elég), fogtam végiglőttem egy falat hátha "recseg" valahol mert biztos voltam benne, hogy ott már vannak kizárásos alapon, szimpla logika, és persze így is volt, pont telibehenteltem valakit, de ezt így visszanézték, mellétették a statom ami persze már korábban elszállt, mert már a második helit hívtam és azonnal, kérdés nélkül ban, pedig csak egyszerű logika volt. Maga a találat meg mázli, az összes többi killem meg full rendben lett volna ha az egészet visszanézik, de most erre mit mondasz? Semmit, röhögsz hogy "na mégegy szerver kivégezve" aztán ennyi.

    Utána már kínosan ügyeltem, hogy ilyeneket se csináljak többet, de valamivel mindig ki tudom magam vágatni.

    Hardverlesen

  • DonToni

    aktív tag

    válasz Undoroid #24510 üzenetére

    Miért takartad ki a neved ??? :DDD :C
    Ha tőlem kérdeznék én felvállalnám... :U

    -Anti-

Új hozzászólás Aktív témák