Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nepszter1

    addikt

    válasz Undoroid #24484 üzenetére

    Valaki tudna adni jó szervereket? de rajta legyen az a mod hirtelen nem jut eszembe mi a neve..

  • C4mp3r

    addikt

    válasz Undoroid #24484 üzenetére

    Nos igen a magyar szerverek legtöbbje szánalmas mind playerek, mind az adminok felől.

  • DonToni

    aktív tag

    válasz Undoroid #24484 üzenetére

    Persze hogy hun szerverekre megyek, miért mennék máshova ?! :)
    (költői volt a kérdés... :DDD )
    Azért van néhány szerver még ahol nem 10en éves kis lüke gyerekek az adminok akiknek anyuci meg apuci fizeti a szervert.... Bár... láttam már olyat is hogy a tag 4x-nek mondta magát (talán 42-3évesnek ha jól emlékszem) és belekötött abba hogy az M4-emen van GL.... "Van 1 köröm hogy leszedjem" ..... de mondom "Ember... ki van írva hogy no gl, ls, md, stb... amit meg is értettem és nem is használtam egyszer sem!!! Akkor mér zavar az téged ha rajta van???"
    Indok: (remélem ül az aki olvassa) "Azért vegyem le, mert jön egy "új" játékos és meglátja nálam, akkó' azt hiszi hogy lehet használni....." :D :D :D :C

    (Egyébként nekem jobban tetszik az M4-es ha van rajta GL, jobb ahogy megfogja alul, nem mintha egy botkormányt fogna :DDD ja és semmi színezés vagy rd nincs rajta!!!)

    A csítereknek meg így veregetném ki a fogát!!! ---> :DDD

    [ Szerkesztve ]

    -Anti-

  • priti

    addikt

    válasz Undoroid #24484 üzenetére

    Én is elkezdtem újra tolni, mire eljutottam lvl40 ig már mindenhonnan bannoltak, két magyar szerver maradt amin FFA van az egyikre éjjel feljárnak külföldiek és velük lehet komolyan nyomni, de napközben menet közbek kirúgnak onnan is. Tényleg szánalmasak a magyar szerverek. Az még hagyján, amit írsz, falon keresztül már nem szedem le, pedig pontosan tudom hogy ott van rengetegszer, na de most kezdjek direkt az ellenkező irányba fordulni, amikor hallom az 5.1 -es fejhallgatón, hogy honnan hová fut és honnan fog érkezni?
    Á hagytam a fenébe, elkezdtem csak sniper-ezni, mert úgy szarabb volt a statom, úgy hagytak az elején, eljutottam odáig, hogy felkerült rá a taktikai cső, azzal már egy picit más volt a felállás, mert gyorsabban emeli vállhoz, ahogy első lettem már ugattak, hívtam egy helit, kirúgtak. :DDD Erről ennyit. Aztán egy kb óra elteltével felmentem újra csak késsel, hegyezve a fülem és a pálya olyan részein mozogva zömmel ahol rövidtávon rá tudok szaladni, akkor esett le, hogy milyen bénák is, mert ugye ha fegyóval vagy nem tűnik fel, néha lihegsz érzed hogy eltalált csak lassú volt meg hátba is lőnek néha, egyszer egyszer azért be is bukod és lesz egy olyan háromszor annyi killed a statban, mint ahányszor meghalsz, ha meg csak kétszerannyi az úgy meg átlag. Na de azt nem gondoltam volna, hogy belépek csak késsel és úgy is le tudok szedni kétszerannyi embert, mint ahányszol megölnek pfff, jó mondjuk ebben volt gránát meg cl-eztem is, na de akkor is, hogy már, amikor mindenkinél automata van. Hát úgy, hogy a gyerek meglát és kilő rám egy teljes tárat MP44-ből és nem talál el, amikor annyit csináltam, hogy elkezdtem felé cikázva futni, felugrottam futásból egy autó tetejére majd ráugrottam, hogy átvágjam a nyakát és mindezt úgy, hogy közben néz és lő rám végig pfff áhh, szégyen, hát ha csak áll egyhelyben és semmi mást nem csinál csak megnyomja a késelést simán becopom, mert futtában ugrásból sokkal nehezebb felülről ráesve késelni, mire odaérek a pengével simán szétvagdos, de nem, ő nekiáll tölteni egyhelyben és nézi, ahogy levágom, LOL a másik mögött vagy 5 percig sétálok, nem néz hátra soha és ezek megbeszélik 1 perc alatt, hogy én csalok és kapcsoljam ki, vagy ban. Mondom mit kapcsoljak ki hülyegyerek, hát két kilométerről hallom hogy honnan futsz merre te droid, ha futkározni akarsz akkor ott a halotti csend perk, de így jóhogy kapod a gránátot tökmindegy hol van fal, átgondolom kb. hol leszel mire leesik és már repül is ha oda tudom dobni.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák