Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • knbs

    senior tag

    válasz feka007 #335 üzenetére

    Természetesen én is! cs és cs:s-t is toltam jópár évig a cod mellett,de ki vagyok éhezve egy cs-re cod fizikával mozgás-stilussal és persze a többi codos istenkirálysággal.
    A modot azért emlitettem meg,mert sokan csalódtak,hogy nem vh-s lesz az uj cod,ezért irtam,hogy az semmit nem jelent az csak a bőr rajta.
    Inkább az bizserget,hogy még régen olyasmi sebzésmodellel dobálóztak az iw-s fiúk,hogy a fejet 16 ponton lehet meglőni,vagyis 16 különbőző effekt, sebzés... :Y és ez még csak a fej :U Tűkön ülök már mint egy veszélyeztetett terhes anyuka,és várom,hogy a multi részét mennyire sikerül jól megoldani.Még emlékszem cod 1 nél az 1.0-s verzióra abban végig bunnyhoppozhattad a pályát és gyakorlatilag lőhetetlen volt a figura max közelről ledarálva lehettt leoprálni a földre :F
    Szóval én inkább az ilyen bugoktól tartok,amik pillanatok alatt a játék rovására mehetnek és várhatjuk hosszú hónapokig a patch-et,hogy alkalmas legyen versenyek,ligák lebonyolitására.
    A single-része nagyon tetszik,lehet ez lesz hosszú évek óta az első fps,amit ki is próbálok ebben a változatában is.

    A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

Új hozzászólás Aktív témák