Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Imi Csabi

    tag

    válasz Vanir #26960 üzenetére

    Üdv.

    Nem szokásom sem idióta név sem stat miatt lebannolni senkit sem! :U

    Ha szólnak, hogy van fent valaki aki épp abban a szerencsés pillanatban lövi a falat, mikor az ellen egészen véletlenül elhalad a túloldalán repül az illető (tudom, hogy adott esetben lehet hallani ha trappol...), függetlenül attól, hogy tiszta-e a pb shotja. Ha valakit jogtalanul bannoltam le az vagy felvesz xfire-ra és megbeszéljük, vagy így járt... én már belefáradtam a csalók elleni értelmetlen kűzdelembe. De azért kicsit elgondolkodtató volt, mikor bevezettem pár újítást az fps korlátot kijátszók szűrésére... azonnal ledobta mind a 20 embert aki fentvolt... :(

    Nameg nem 1x feltörték már az rcont, amiből szintén voltak finom kis dolgok, az rcon floodról nem is szólva. Feljön az iq harcos wh-val, közben blokkolja az rcont, hogy még véletlenül se tudjuk lebannolni és azt hiszi ő a jani. Persze ez ellen is megvan az okosság és koppan az illető. :DDD

    Az viszont az évek alatt bebizonyosodott, hogy a legtöbb csaló idióta pub-heró neveken játszik.

    Online bárki nézegetheti a szerveren készült PB shotokat. A visszajelzésekből pedig az jön le, hogy használják is.

    * * * * * * ibJ#team| IMi™ - NE idegesíts, MERT ideges leszek!! ® * * * * * *

Új hozzászólás Aktív témák