Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • volvoguy

    addikt

    nem tudom már más is járt-e a Hungarian Black Wolfs (H.BW) szerveren, én az utóbbi időben nagyon sokat járok oda, és az utóbbi 3-4 napban este 80-110 közötti KILL-eket értem el, mire fel a játékosok és még az adminok is vádoltak, mondván hogy whzom..én persze hiába védekeztem, nem hitték el...de nem kickeltek...talán egy hajszálon múlott....

    szal ha az ominózus tagok látogatnak ide, nekik üzenném, hogy nem csalok

    habár a játék 2007-ben jelent meg, én egy évre rá kezdtem el vele játszani, tehát másfél éve codozom kb. 2008-06-07-óta
    ezalatt:
    7nap, 13óra 28 percet toltam interneten (ugyanakkor Xfire szerint 291 órát játszottam), 23.000 vs. 21.000 a Kills és Deaths arányom, 244.000 Score-om van, és 125.400 XP-m.

    Nem tudom ,hogy ezek mennyire "nagy" számadatok, de talán látjátok belőle, hogy azért sokszor játszom....

    Ugyhogy remélem csak elhiszik nekem, hogy nem folyamodom oylan eszközökhöz mint a WH, mert már utálok magyarázkodni olyan beírásokra, "de hogy hiszen láttam, hogy lekövettél falon át..."

    erre most mit lehet mondani amikor láttam hogy befutott vhova? meg uav....erre meg jön hogy uav jammer :W

    Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

Új hozzászólás Aktív témák