Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    Most játszottam egy szerón és volt egy gyerek aki lámázgatott egy másikat, mert GL-t használt. annyira de kész vok ezektől a f..zkópéktól hogy nem igaz :W , miért lenne akkora lámaság, része a játéknak, ilyen szempontból miért nem írják sose hogy tilos a claymore meg láma aki azt tolja, nagy "pro"-nak nevezi magát mert jó a promodba, ami kb abból áll hogy leegyszerűsítik a játékot, teljesen átformálják a saját kedvükre a "pro" fejlesztők. Én se szeretem az idióta perkeket, de kb mi értelme van annak hogy kijön egy játék és kb mindent kiszednek belőle meg átakalítanak, annyira, hogy kb ne is legyen köze az eredetihez, bombacsörgés, láthatatlan bomba, hát ezek nagyobb hülyeségek, egyik planttől hallod hogy a másikra rakják stb... Ilyen szempontból szedjék ki az összes fegyvert amik a pam/promod fejlesztőknek nem tetszenek, mert szerintük nem ide illő fegyver. Meg nyomatják hogy nagy skilles vok, könyörgöm a cod2-höz is több skill kellet mint ehhez, minden fegyver autómata, gyerekjáték eltalálni bárkit is. Az lenne a jó ha lenne egy pam meghagyva az alapvető dolgokat, perk nélkül, legyen benne GL, nem kell hozzá nagy tudás tény, de kiegészítője a fegyvernek, ugyanúgy ahogy a silencer is, meg két gránát van benne csak, és mondjuk egy csapatba egy embernek lehet, ahogy csipa meg shotgun is. Az itt a gond hogy képtelenek efogadni amilyen lett a cod4 mutlija, ezért gyorsan tesznek róla hogy megváltoztassák, olyanra amilyen az 1 vagy a 2 volt. Jó rész a kettő, de ez már más rész, más fegyverekkel újabb ötletekkel, nem kéne mást tenni, egyszerűen elkéne fogadni és kész.

    Sry ezért a hosszú szövegért, de már annyira zavart az a gyerek :D, a végén kicsit másmerre tértem el :B, de levezettem a GL-ből :D

Új hozzászólás Aktív témák