Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyerpi

    aktív tag

    Helló!!!
    Tegnap Ovecs-el és Pyros-al fenn voltunk valami magyar szerveren, először azt hiszem DOM, SAB -Bog ment utána SAB-Strike már az első játékban is gyanús volt pár ember, de mondjuk olyan rosszul nem ment egyikünknek sem, no strike-on elszabadult a pokol ott talán mi hárman nem csíteltünk és még úgy is Ovecs 1, én a 2. helyen végeztünk /Pyros hamarább lelépett/, megnéztem persze nem volt PB, ilyen látványosan csalni még 1x szerveren sem láttam senkit itt akadt minimum 3 az ellenf. akiről biztosan tudtam, hogy csal a mi csapatunkat nem néztem csak a kill camot, mondjuk 1 pár embernek szóvá is tettük Ovecs keményebben én kevésbé már ment az adok kapok a cset-ben és ezt írtam ha annyira jók vagytok /mert az 1 csak tegnap kezdte állítólag 11-es rangja volt de az aim wh működött ezerrel/ gyertek a mi szerónkra ott van PB és ha nem dob le ott játszatok velünk vagy wart de lehet csak sima perkekkel ja és hogy nem kell eredeti sem Ovecs belinkelte az IP-t nem tudom hányszor sokszor. Ilyen olyan kifogással senki nem mert PB -s szeróra jönni az egyik azt írta szarakodik a patch -je azért nem jön :DDD .
    Mondjuk mi vagyunk a hülyék mert ilyen szeróra ami PB nélkül megy fel sem szabad menni de mondjuk elején nem is tudtuk. Hát sok éve nyomom a cod-ot még UO kezdtem de még ilyen szerveren nem voltam. Az egészben az a legjobb, hogy az egyiknek aim+wh a statja 43:41 mondjuk volt akinek 40:9 de itt is ment a csít ezerrel és azt is észre vettem, hogy a csíterek nagyon szeretik a nehéz géppityut

    XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

Új hozzászólás Aktív témák