Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rizso

    addikt

    válasz Tim82 #94051 üzenetére

    Nálad akkor azért komolyabban jelen van a zenehallgatás, mint nálam :) Én is akartam nagyon sokáig valamilyen erősítő+komolyabb fejhallgató párost, de 99%-ban csak laza háttérzajnak megy valami YT lejátszási lista, oda meg fölösleges komoly cucc. Bécsi flohmarktokon szerettem sétálgatni, olyan fasza vintage fejeseket láttam meg erősítőket, csak sohasem szántam rá magam, hogy vegyek.

    7c-t egyrészt én is a panel miatt adom el, nem tudom kihasználni a teljesítményét (vidéken szülimnél van egy ilyenem is, de az sem panelba való ;] ), másrészt a helyem is kevés, nem férnek már el a hangfalak, ezért gondolkodok olyasmiben, mint amit te is láttál. Szilinél kipróbáltam, meg ma asszonypajtit is elvittem egy gyors tesztre, a teljesítménye bőven sok lesz még így is, viszont összvissz egy kábel van hozzá, elfér asztalon a gép mellett, ha akarom átrakom a tv-hez (most egy kis genius 1201A van rákötve) vagy ha mondjuk a konyhában ténykedek, és nem akarok fülest/fejest hordani, akkor kiviszem magammal oda, csak hát az ára fájós.

    Aprón van most egy B&W MM-1, de 60eFt, annyit számomra nem ér, pedig asztalon pont elférne, és a hangkaraktere is tetszik :)

    Megyek vissza álmodozni, majd ha sok pénzem lesz, akkor jöhetnek a fejlesztések :)

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

Új hozzászólás Aktív témák