Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Magnum_

    nagyúr

    válasz Magnum_ #84621 üzenetére

    Szingapuri olcsobb orarendelos helyeken is dragabb, mint itthon, hazai garival.
    Ez mondjuk fura.

    normal kep

    most talaltam a dobozom aljan

    [ Szerkesztve ]

    I humbly and respectfully decline™

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz Magnum_ #84621 üzenetére

    mtd-1012

    kék számlap, és ezüst test arany betétekkel (a lume bütykei aranyozottak meg a szíjon két csík)

    így leírva bazári de élőben jól néz ki.

    amúgy ez az, de szerintem ez egy kifejezetten rossz kép róla, nem stimmelnek a szinek: [link]

    erre hasonlít legjobban: [link]

    simán vehetnék egy 40-50k-s órát, nyilván megtehetném helyből nekifutásból akárhogy azért nagyon szar lenne, ha 36 éves koromra nem lenne ennyi lehetőségem, nyilván azt a pénzt akkor másra nem költhetném el. megjelenésben adna, valljuk be van akinél ez számít akár tetszik akár nem, tehát egy valamilyen szintű előnyt biztosítana, nem kell hogy tetsszen ez nekem, de egy faktor. az én koromra már egy valamennyire is sikeres embernek egy ilyen óra megvétele nem szabadna problémát jelentsen, ezt felmutatni ha úgy tetszik, kellék. miről beszélünk? 200 eur? 300? aztán persze hogy mennyire stílusos a metrón villantani egy tag heuert az más kérdés, meg hogy mennyi a kamu ezekből.

    ezért nyilván nem vennék, meg ez nettó sznobizmus, de a tény tény marad, hogy egy viszonylag komolyabb óra kapukat nyit, és ahhoz képest olcsó, amennyire látványos.

    az én ízlésem meg inkább a finomabb vonalvezetés felé húz, mutattam szerintem a pulsaromat, abszolút vékony, simulékony, finom fazon, hajszálvékony mutatókkal, selyemfehér számlappal, ezüstben. olyan mint egy jó öltöny, az látja meg benne az értéket, aki ért hozzá, nem hivalkodó.

    de egyre inkább kezdenek érdekelni a chrono-típusok is, és egy kicsit azért a fentiektől függetlenül bizsergetné a rözsgetőmet hogy ha a 18. születésnapomra egy ember vagy fiam órát kaptam, akkor pl. a 36.-ra meg egy férfi lettél ember órát vegyek magamnak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák