Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Huma

    addikt

    válasz Mercutio_ #6973 üzenetére

    Én mindig úgy oldottam meg, hogy nem figyeltem mikor a barátnőm az aktuális dolgairól beszélt.
    Néha elnyomtam egy aha-t, meg egy ja-t mikor a hangsúlyból éreztem hogy vár valami reakciót. :D

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • Kiki18

    őstag

    válasz Mercutio_ #6973 üzenetére

    Jogos.
    Ovónőnek tanul,így nagyon elfoglalt,a sulin kívül max családról és barátokról szokott felhozni témákat,amiket meg lehet beszélni,meg jó ha a másik tud róla,de meg is marad egy ilyen szinten a beszélgetés.

    Ami a mindene volt,mikor még megismerkedtünk,az a zene. Több mint 10 évet csellózott,de abba kellett hagyja,mert nem volt rá ideje érettségi,és egyetem miatt. Rajta vagyok a témán,hogy veszek neki egy sajátot,de irdatlan mennyiségű pénzbe kerül...és ha már itt tart az ember,akkor nem a legolcsóbbat venné. :K

    (#6976) Tim82:A macskában nem tudok segíteni,mert nem ismerem őket,és sose szimpatizáltam velük. Viszont utóbbinál egy siklófélét választanék a helyedben,vagy királyptont.Ezek olcsóbb fajok,és nincs nagy igényük,mégis a szoba dísze lehet.
    A gekkón mi is sokat gonolkoztunk(még kaméleonok előtt),de elvetettük az ötletet,mert nem valami látványos a környezetük,valamint éjszakai állatok ,nappal elbújnak(magyarul mi értelme?).

    Ha barátnőd esetleg tűri,akkor a madárpókkal is megpróbálkozhatsz,nagyon látványosak és hatványozottan olcsóbb tartani,mint bármilyen hüllőt.Én tartok egyet már több mint 1 éve. :DDD Bnőm első hallásra húzta a száját,de miután megvettük a lelkesedésem ragadós lett,és azóta már kézbe is szeretné venni majd egyszer. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák