Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercutio_

    félisten

    válasz DeFranco #6914 üzenetére

    És arra, hogy milyen gyorsan leolvad ez a kulturmáz/erkölcsi érték jó példa a katonaság/kollégium/sporttábor és minden hasonló közeg :(((

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

  • Huma

    addikt

    válasz DeFranco #6914 üzenetére

    Szerintem ez nem így van. Az egyént nem csak a belé nevelt dolgok és az általa látott példák határozzák meg. Mindenkinek van egy alaptermészete. És erre épülnek rá a környezetéből összeszedett viselkedési minták.

    Én pl abszolút becsületes vagyok. Soha meg sem fordulna a fejemben, hogy valakit átverjek. És nem a környezetem miatt lettem ilyen hanem magamtól. Ilyen az alaptermészetem.

    De amúgy az tény hogy mi sokkal rosszabb helyzetben vagyunk mint a nyugati pajtásaink. Ennek ellenére pl ott is dívik a warez. Pedig ott aztán mindenki megengedhet magának havonta akár több AAA kategóriás játékot is. Ellenben nálunk sokszor 100Ft-ja nem marad az embernek hó végén.
    Ezért én pl nem is ítélem el a magyarországi warezt. Kárt nem okoznak vele senkinek. Ellenben a nyugati warezosok igen, mivel ők bevételkiesést jelentenek a cégeknek.

    Szóval egyetértek veled abban, hogy a nyugat is csak azért szép és jó mert ott jobb világ van. Ennek ellenére ott is ugyanúgy ügyeskednek az emberek, még ha kisebb arányban is.
    Elég csak arra gondolni, hogy az amcsik mekkora tragédiát szoktak csinálni az adókból holott kb ötödannyi adót fizetnek egyes államokban mint mi.

    (#6915) Mercutio_:
    Ne is mondd. Koleszos voltam hat évig. Nem sok olyan ember volt ott mint én. Én ugyanis azt vallom hogy a viselkedése jellemzi az embert. És aki nem emberként viselkedik, az nem is ember.

    [ Szerkesztve ]

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák