Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz B-L-A-C-K #35683 üzenetére

    a felbontás vs távolság vs átmérő kérdés rosszabb a ph-n, mint az ájfon vs droid vs win téma.
    totál értelmetlen.

    mindkét témában van kb 10-15 állandó jellegű, önjelölt, (és kijelöt), szakértő, aki megjelenik minden ilyen hírnél.

    ***

    van értelme a 4k-nak.
    már most is.
    de csak annak, aki tudatosan, célirányosan, pontosan tervezve veszi.
    de az is igaz, hogy ez a vásárlók max kb 1%-a, aminek a felét a ph szakközönsége, közössége teszi ki.
    :D
    a 4k-s tv-k tényleges vásárlóinak nagyrésze igazából a tájékozatlan, média által befolyéásolt csirkék közül kerül ki.

    ***
    ***

    amit írtál, általánosságban persze, hogy igaz.... :)

    **
    **

    uhhh!
    tv2: keresztapa 1. :))
    de régen láttam.
    inkább megnézem, és nem idegesítem magam tovább az nfl-lel...

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz B-L-A-C-K #35683 üzenetére

    ú vazz.
    nem neked akartam beszólni.
    :D

    ***

    csak van pár vizuális szakértő, (ráadásul ph-s fémjelzettek is), akik ha ellentmond nekik az ember pixel témában, szemorvoshoz küldik az embert.
    és sérthetetlenek, viszont minden kibannolt trollt túlszárnyalltak a stílusukkal az évek alatt, csak szofisztikáltan, mértékletesen ügyködnek...

    ***

    (#35686) B-L-A-C-K
    nem megy.
    keresztapát most már végignézem.
    és hát ott az új mix ajánlat...

    ***

    haha.
    majd te is nézni fogod lassan a proszta-gutta-füzike cseppek beszerzését.
    remélem nagy tételben. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák