Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Land

    veterán

    válasz bandus #96009 üzenetére

    Nekem jó lenne, de ki tudja meddig fogok itt melózni. Barátnőmnek maps szerint 1.5 órára van a melóhelye BKV-val. Aztán ha én is munkát váltok, akkor nem lesz öröm nekem sem beküzdenem magamat Pestre...
    A felsorolt környékek többségétől szinte bármely pesti pont 1 órán belüli útra van. Ez is fontos szempont nem beszélve ha mozizni, kézműves sörözni szeretnénk, akkor Harasztiról lehetne beutazni Pestre...
    Persze értem, hogy ahol 15M-ért van panel, azok nem az álomkörnyékek, de biztos van közöttük élhető, nem hányinger terület.
    Régebbi verzió az volt, hogy indítunk lakástakarékot mondjuk 5 évre és akkor komolyabb önerővel, komolyabb lakás lehetséges.
    De nem szeretnénk albérletbe "szülni" az első gyerekünket, továbbá a jelenlegi albérlet havi 125-130k Ft, mely 5 évre lebontva 7.5-7.8 millió Ft kidobott pénz + mellette futna a 2x20k Ft-os lakástakarék havi szinten. Horror pénzkidobás...
    Akkor már inkább veszünk egy felújított (tehát már legalább belülről tetsző) panelt, amit megpróbálunk 10-12 év alatt kifuttatni, aztán el lehet adni és venni majd egy jobbat, nagyobbat.

    Köszönöm a területekre adott tapasztalatokat, jöhetnek még.:)

    Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

Új hozzászólás Aktív témák