Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • föccer

    nagyúr

    válasz Magnum_ #8616 üzenetére

    Hihetetlen gyorsan fel tudom dolgozni az ilyen dolgokat. Szokták is mondani, hogy milyen érzéketlen vagyok. Közben meg ami másoknak napokig tartó probléma, teher, azt én másodpercek alatt helyre rakom magamban. Anyám temetése se rázott meg, ez se fog sírba vinni. Tegnap rendbe tettem magamban a dolgokat. Keep walking, ez a mottóm.

    Összeülésre nem nagyon fogok mostanában ráérni. Rengeteg feladat szakadt ezzel a nyakamba.

    Apropó, tud valaki válóperes ügyvédet ajánlani? Nincs túl sok brusztolni való, de jó nem ártana valami hátvéd. Mondjuk nagyon rosszul nem jöhetek ki a dologból, nincs túl sok osztott vagyon.

    Okok? Gyerek. ~3 év szex nélkül, elhidegülés. 3 hete megbeszéltünk, hogy teszünk ellen és ez időbe fog telni. Most azt mondja, hogy határozottan pozitív irányba változtak a dolgok, ennek ellenére beadja. Mindig is tudtam róla, hogy elég önző "rövidlátó" személyiség. Nem is volt ezzel baj. Mindig bíztam benne, hogy idővel kupálódik, rájön, hogy az élet nem így működik,a hogy ő elképzeli. 10 év alatt elbuktam ezt a missziót. :(

    üdv, föccer

    [ Szerkesztve ]

    Építésztechnikus. Építőmérnök.

Új hozzászólás Aktív témák