Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Kiki18 #17343 üzenetére

    Továbbra sem értem, miből gondolod, hogy neked vagy bármelyik megcsalt félnek (függetlenül attól, hogy a megcsalás mennyire érint mélyen) bármilyen morális alapja lenne a személyes sértettségen felül bármiféle büntetést, "móresre tanítást" végrehajtani.

    És képzeld, én is voltam megcsalva, nem négy hónap, hanem három éves kapcsolat végén, úgy, hogy azt hittem, minden rendben van, mert a csajsziban nem volt annyi bátorság/tisztesség/hajlam a problémamegoldásra, hogy elmondja, hogy nem boldog velem.

    So what? Ettől nekem büntetnem kellett volna? Mondom, hagyjuk az ilyen butaságokat. Legyen ilyenkor kalap és kabát, csókolom, now fuck off and die és ennyi. Nem a mi dolgunk a másik fél nevelése, terelgetése, meg némi önbíráskodás alkalmazása felette, csak mert megbántott minket.

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák