Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz sketchifun #102806 üzenetére

    Win10-et használok, szépen szinkronizálva a privát és a céges postafiókkal, írva bele minden főbb pont, és hozzá adogatva a meghívottak, e-mailemlékeztetők hozzá.

    Példának okáért tegnap este Párom barátaival közös sütizés, felírtam, meghívtam Páromat is az eseményre.
    Ugyanígy tegnap délután partnercéggel meeting, meghívtam ceo-t, ügyvezetőt, e-mailértesítés 1 héttel, 2 nappal, 2 órával előtte. Inkább másszon a plafonra a sokszori értesítéstől, minthogy azt mondja, nem szóltam...

    E mellett egy sor európai ország ünnepnapja, mert sok a külföldi partner.

    Augusztusban nincs olyan olyan nap, hogy ne lenne bejegyzés, van olyan munkanap, amikor 6 bejegyzés is van.

    Az időmet mindig úgy szervezem, hogy például a közlekedésre rászámolok 15 percet, el ne késsek, illetve 15 perc várakozási időt a másik késésére. De arra nincs mentség, mikor pontos postacímet adok meg és a delikvens rossz kerületben keresi az utcát és hív telefonon a meeting után 5 perccel, hogy itt van a megadott címen és sehol sem találja a céget... :W

    Azért szerencsére időben jól elkülönül a munkám és a magánéletem, meg egyszerűen lenémítom a telefont és kész. Emellett van egy (kettő) privát számom, amit igazából 3 ember miatt tartok fenn, az a telefon egy sípszóval jelzi a hívásokat és kész. Nem is szoktam figyelni, csak néha ránézek.

    A tipp: okostelefonokon lehet a névjegyeket csoportokba rendezni, egész egyszerűen hozz létre sablonokat, mikor mely csoportoktól vagy hajlandó hívást fogadni, a többi meg néma.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák