Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • simonjoe

    senior tag

    válasz Szevam #11 üzenetére

    Azt most itt nem részletezném, h mit akarok!! :D
    Nézted már, h miért és mennyivel jobb pl. a zsámbékiaknak lejönni a fészeknél?? Hát sem időben, sem távolságban nem jobb.
    Nézz szét, Zsámbékról mehetsz minden irányba, mindenhol x@..r utak, utak környezete ápolatlan, átláthatatlan, rendezetlen. Ajánlom átmenni Szlovákiába, tőlunk alig 40km-re. Ott mehetsz ahova akarsz. Települések között széles, jó utak, rendezett, szemet gyönyörködtető környezettel. Úgy érzem amikor kint vagyok, h le vagyunk maradva vagy 50 évvel. Na, ott látod igazán mekkora a különbség a két ország között, vagy a nagyon felhájpolt Zsámbéki-medence milyen állapotban vegetál. Én nem vagyok törzsgyökeres zsámbéki, 88-óta lakom itt, de nem sok minden történt azóta. Nem arra gondolok, és Te-Ti sem arra, h milyen és mekkora cégek vertek sátrat azóta. Sokkal inkább arra pl. a Békás pataknál az úton lévő "ugrató-ra" , vagy Kesziről, Telki előtt a gumi úti elág elején szintén óriási úthibára. Ezek közel negyven év óta nem szúrja a szemét senkinek. Engem rohadrul irritálnak ezek. De itt van pl. Tök Perbál közötti útszakasz, hát hányadék a széle. Sorolhatnám, de értelmetlen. Biztos van(volt) rá pénz, valahol. :(((

    Joe

Új hozzászólás Aktív témák