Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • annacegléd

    újonc

    Sziasztok.

    Új vagyok itt és a Bnetnél is. Szeretnék néhány infot ha megtennétek hogy írtok akár pozitív akár negatív véleményt is. Én a generali biztosítót hagytam ott mert nem volt minden ügyfélnek megfelelő az ajánlata én meg nem kötöm rá ,ez igaz sokaknak megy nem csinálnak belőle problémát. De ha valakivel eggyütt dolgozol úgy ismered ki / meg.
    Én biztosítási oldalon vagyok és igen sokak miatt csúful el ez a szakma akik tisztességtelenül csúnyán mondva rákötik az ügyfelekre még a nem kért dolgokat is, akik hamar meggazdagodnak. És kérdezem én hogy dolgozzon az aki korrekten, becsülettel csinálja és lelkiismereti kérdést csinál a munkályából. Mert én a mai napig nyugodtan teszem le a fejem és sok ügyfelet inkább elküldtem (és pedig mennyi pénz lett volna).
    Igen mlm rendszerre hasonlít de jól képzett elismert szakemberek oktatnak. Eldönthető hogy csapatot építesz vagy dolgozol vagy mindkettő és nem drágább az ügyfélnek adott termék. Több lehetőség én csak egyet tudtam adni ezért váltottam.

Aktív témák