Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • filt3r

    újonc

    válasz Josh #30 üzenetére

    Szia Josh,

    nem szoktam fórumokat olvasni, de erre valamiért ráakadtam és még a kíváncsiság is rávett, beleolvastam.

    Rossz érzés volt végigkövetni, ahogy szépen lassan lebeszéltek a munkáról, illetve arról, hogy elkezdj tanulni és dolgozni a Brokernetnél...
    Érdekes volt, hogy egyetlen pozitív példát sem hoztak Neked, nem gond.

    Az viszont mélyen felháborít, hogy egyik beszélgető partner leveleiben sem olvastam (igaz, nem olvastam el mindegyik hozzászólást!) a Brokernet Akadémia kifejezést... (Kérlek! Nézz utána!)

    A legérdekesebb a "van nekem egy barátom, aki..." szövegek voltak, röhej! Lehet, hogy biztosítási ügynöki mentalitással kéne dolgozni, nem mindenáron mindegymilyen "pénzügyi" megoldásokat (programokat) kellene letuszkolni boldog, boldogtalan torkán, hanem lehet, hogy meg kéne hallgatni, meg kéne hallani az igazi feladatot...
    (az az igazság, hogy itt a "gyorsansokpénzt" mentalitással nem lehet komoly és főleg! gyors sikereket elérni - még, ha az egyik legjobban fizető SZAKMA is ez!)

    Az pedig, hogy az ügyfél magára marad egy szerződés megszületése után?
    - Nem tudom ki találta ki, de nemes egyszerűséggel: NEM FEDI A VALÓSÁGOT!
    (Személyes példák alapján!!)

    Természetesen itt is sok a kókler, lelketlen munkát végző és őszintén szólva sok olyan ember is van, akikre még az "ember" kifejezést sem szívesen használnám...
    (sajnos nagy a létszám, de már írtják a férgesét!)

    Hozzászólásaik alapján valószínüleg fogalmuk sincs ezeknek az embereknek, hogy mi is a munkánk valójában és el sem tudják képzelni, hogy milyen mennyiségű és minőségű információkat kapunk (tanulunk, ha úgy tetszik).

    Ez pedig, amit Tőled olvasok (feltételezem 0 Brokernetes tapasztalattal):
    "Na ilyet akarok én tanulni, a befektetések csínját bínját, de nem a brokernet előadásában, hanem valóban használható tudást....."

    --> Ez kiakasztó! Igaz nem Téged hibáztatlak, maximum abban talállak hibásnak, hogy nem saját magad tapasztalai útján írod ezeket a sorokat, hanem mások véleménye alapján.

    Ennél több esélyt kell adnod magadnak a jövőben!

    Üdv.

  • filt3r

    újonc

    válasz filt3r #643 üzenetére

    Helyesbítenem kell!!

    Tovább olvastam a hozzászólásokat és van itt egy két nagyon értelmes és nagy tudású (pozitív értelemben!!!) hozzászóló, részemről le a kalappal "Agyuzo" előtt... (de találtam még egy két gyöngyszemet, akiknek élvezet olvasni a sorait, KOMOLYAN!)

    Azt láttam, hogy párszor elbeszélt egymás mellett a két hozzászóló és ebből származtak a viták.

    Jó látni, hogy valójában akik értenek hozzá, azok ugyanazt gondolják, legfejlebb más megvilágításban és más érveket erősítve! Nyílvánvaló, hisz ami igaz, az igaz!

    Vannak azonban primitív írások, sajnos mindkét részről, ezeket sajnos nem lehet kiszűrni a fórumból, nagyon kár... ( a legjobban az zavar, ha Bnetes ír nevetséges sorokat...)

Aktív témák