Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Dolby

    senior tag

    válasz Tracktme07 #826 üzenetére

    Vagy egyszerűen csak te nem látsz semmi információt az egészben. Egy cégről vagy bármiről alkotott vélemény két féle lehet. Nem tudom hogy neked mi lenne az hogy valaki megmondja a frankót? Mi alapján mondhatja meg bárki is? Mindenki személyes tapasztalatokat mondhat csak. És ezek lehetnek: Ügyfél - jó/rossz tapasztalattal, Munkatárs - Jó/rossz tapasztalattal. Szerintem itt mindegyikre volt már példa. Még konkurens cégek munkatársai szólhatnak esetleg hozzá, éspedig vagy logikusan érvelve vagy egyszerűen a maguk malmára hajtván az ügyfelek véleményét.
    Azt várod hogy majd jön valaki aki egyik csoportba sem tartozik, csak mondjuk az összes tanácsadó céget, az összes piaci terméket és az általuk elért eredményeket ismeri, azokat összeveti és méri az ügyfelek elégedettségét, a tanácsok hatékonyságát és a mindezt még ide be is körmöli?
    Ha csak ezért regisztráltál be akkor megnyugtatlak többet nem kell benézned a topicba, ilyen nem lesz. Mindenki csak az általad olyannyira semmire sem méltatott saját véleményt tudja/fogja leírni mivel csak ez létezik. Amúgy pedig:

    Nem gondolhatná az ember joggal hogy ezek csak átkozott szerencsétlenek akiknek nem jött be ez az BNET és most keményen lefikázzák hogy másnak is rossz legyen?

    1. Ha nekik nem jött be és lefikázzák akkor vajon azok akik a véleményükre adnak azok mit tesznek? Elkerülik. Ezáltal a szerintük rossz szolgáltatást nem kapják meg. Akkor miért is lesz másnak szar? Ha én valamelyik autót szarnak gondolom tapasztalatok alapján és ezt el is mondom és a barátom ezért másikat vesz akkor a barátom szarul járt? Nem, legalábbis az énáltalam átadott információk alapján nem. Tehát ennek csak akkor lenne értelme ha én szarnak gondolnám és ezért az egekbe dícsérném hogy mindenki megszívja vele...
    2. Ha valamit rossznak gondolok akkor egy nyílvános fórumon ahol köztudottan a véleményeket lehet megírni, miért kéne mást írnom, mint ahogy gondolom?

    Biztos forrásból vagy csak egy jól átalakított pletyka mégnagyobb megformáltsága egy sikertelen embertől?

    Ezt egy módon fogod megtudni, ha utána jársz. De ismételten kérdezem én. Ha nem vagy kíváncsi mások gondolataira, és nem vagy hajlandó elfogadni azokat, akkor miért olvasod el?

    Ugyan azt a sablon szöveget nyomatják mint bármelyik tag.

    Ez pedig maradjon a tagok problémája, hiszen ha nem tudják rendesen elmondani hogy miért is jó, mivel tud szolgálni az ügyfélnek, az azt jelenti hogy vagy maguk sem hisznek az egészben vagy nem tudnak bánni az ügyfelekkel. Bármelyik is legyen az igaz, nem túl bíztató a jövőjükre nézve.

    [ Szerkesztve ]

    - Nyugalom, a hosszú élet ritka!

Aktív témák