Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Széltoló

    csendes tag

    válasz Pörp #3496 üzenetére

    Én azt szeretném megfejteni, hogy a brokernet által kínált befektetések valóban humbuk, lehúzós dolgok, vagy ténylegesen van-e bennük korrekt lehetőség.
    Az én konstrukcióm Bnetes, melynek majdnem minden részletét láthatod egy föntebbi hsz-ben.(egy komoly költség még van rajta,éspedig az eladás-vásárlási árkülönbözet,mely az esetemben 5%,de ez a tétel természetesen benne van a jelenlegi aktuális értékben.Van még egy 1,73%-os éves alapkezelői díj és 520 forint havi számlavezetési díj-ezekkel ennyi az annyi)

    A bajom az, hogy pl. a tanácsadóm a múltal példálózik. Kiragadtak x-y évek között görbéket, amelyek mennek felfelé, van bennük válságrész is, ahol kicsit lefelé, de utána megint felfelé, és ez milyen jó.
    A múlt nem garancia és itt éppen az x-y kiragadott évek a fontosak,mert nem mindegy,h 10 évet vagy az utolsó másfél évet ragadta ki.
    Nincs garancia!!! Foglalkoznod kell vele,különben nagyon elúszhatsz,de ha belejössz,akkor bőven jobb lehetsz egy hasonszőrű szamárvezetőnél.

    Ez nekem nem bizonyítja, hogy a jövőben is ilyen tendencia lesz.
    Bizony,hogy nem bizonyíték!(csak tájékoztató)

    Én csak azt látom mindenféle rasszizmus nélkül, hogy Kína ontja magából a - kevés kivételtől eltekintve - silány minőségű, gyakran nyíltan másolt termékeket. Ebben van a jövő? Fejlettebb EU-s országokban még van igény a minőségre, ott hogy szeretne a kínai, másolt termék nagy teret nyerni a következő évtizedekben? Ha pl. a fejletlenebb EU-s országok elkezdenek fejlődni (ami jó lenne), az embereknek nőket az igénye a jobb minőség iránt, amit Kína egyenlőre nem tud biztosítani szerintem...
    Én ezen a vonalon el sem indulnék- a tőzsde nem így működik,főleg nem rövid távon...

    Elnézést Forestől, mert látom,hogy az ő hsz-re ment a kérdés!

Aktív témák