Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • azigazforest

    csendes tag

    válasz maholnap #2647 üzenetére

    hát én se csak úgy összeb@szom :)

    fizikai arany jogilag nem egy megalapozott döntés talán. Ezt kinek ajánlod?

  • csaba54

    tag

    válasz maholnap #2647 üzenetére

    ..." Hozzám lehet mindegyikért jönni De csak alapos pénzügyi elemzés alapján, teljesen testre szabva, és folyamatosan menedzselve vállalom az összeállítást, elindítást, menedzselést. Akár UL-lel is köztük... Ha kell, akkor banki lekötést, állampapírokat, DKJ-t, fizikai aranyat is teszek a portfoliójába (az utóbbira még csak kétszer volt példa :-))"

    tetszettek az eddigi hsz-eid sokat tanultam belőlük, rengeteg információval lettem gazdagabb, ha ezt a mostani felajánlkozást ,-mert nekem annak tünik - nem teszed meg ,ugyanis:
    miért kellene bajlódnod bármilyen ügyféllel is elllentétben a pár órás bnetes "üzletkötövel" te profi vagy a pénzügyekben ,mint írod minek után feltételezhetően nem nagy kunszt mondjuk egy kombi hiteles UL-t megcsinálnod,de hát én adjak ötletet? ,mert ugye van ilyen a palettán,hogy az is befektethessen akinek nincs saját tőkéje,de akkor miért nem használod a pénzügyi tudásod ,miért a mások pénzére akarsz adni tanácsot, tanácsadói díjért, ami csak kevesebb kell legyen, mint a tanácsadói ígéretek befektetési hozama
    Kiváncsian várom válaszod,hogy továbbra is hitelesként mélyedhessünk el írásaidben

    ...nézz a hátad mögé még akkor is,ha hátrafelé mész,mert a bizalom nagyon sokba kerülhet

Aktív témák