Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz Louies #258 üzenetére

    Ez kérdés, vagy kijelentés? :D Nem, közgazdász még nem vagyok, csak hallgató, ill. foglalkozom már régebb óta a témával (jogászként kezdtem egyébként, aztán végül ez jobban tetszett), idővel meg az ember sok tapasztalatot szerez. Én azt mondanám, hogy ahol most vagyok ott hihetetlen kilátások vannak, hiszen ez egy 1985 óta működő osztrák cég (nem, nem az OVB-ről van szó), akik pár hónapja képviseltetik magukat csak Magyarországon, lényegében most épül a hálózat, még mindenki 1-es pozíciós. :) Azaz mi alakítjuk a cégimázst itt, természetesen az anyacéggel együttműködve. Ez egy hatalmas lehetőség, amivel most lehet élni, aztán pár év múlva ez is olyan lesz, mint most a Brokernet - új belépőknek már nagyon nehezen terem babér... Attól függ, mit szeretnél: biztos hátteret, egy céget, ami már több éve olajozottan működik, vagy szereted a kalandot és a kihívásokat és jelen akarsz lenni egy új kiépülésénél. :) Mert én a Bnet-nél arra jöttem rá, hogy inkább az utóbbi az, ami fekszik nekem. Arról nem is szólva, hogy minden cég és biztosító a Unit Linked termékeket nyomja, viszont nekünk még egy jódarabig nem lesz versenytársunk. :)

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

Aktív témák