Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ollie

    MODERÁTOR

    Srácok, én megértem az elégedetlenkedést, mert korábban többet kaptunk ugyanazért a pénzért. Vagyis ez sem biztos, mert én pl 8600Ft-ért vettem a Pre-Sequelt, hivatalos üzletből (Greenmangaming), nem szürkeboltból, vagyis jóval kevesebbe került nekem, mint annó a BL2, amit ugyancsak elővételben vettem. Itt van a Seasons Pass esete is, amit telenyomnak új karakter meg szintemelő DLC-kkel, ami nyilván bosszantó, mert korábban az első plusz karakter ingyen volt, az első szintemelő DLC-t meg ugyancsak beletették a Seasons Passba, vagyis most átverve érezhetitek magatokat. Viszont a Seasons Pass megint csak olcsóbb volt, mint múltkor (legalábbis a GMG-n), még ha arányaiban nem is annyival. És ha mindehhez hozzávesszük azt, hogy itt a legtöbben 100+ órát játszunk a játékkal (én most 90 körül tartok), összességében tök olcsón jövünk ki a legtöbb AAA címhez képest.

    Ez természetesen csak az én véleményem.

    Ami még érdekes, hogy nálam épp a Pre-Sequel hozta elő megint a BL lázat, szóval azt sem bántam volna, ha dupla ennyit kellett volna fizetni érte. Annak idején a BL1-gyel sem játszottam ennyit, ilyen rövid idő alatt.

    ***

Új hozzászólás Aktív témák