Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MARV6969

    tag

    válasz BandiHUN #876 üzenetére

    Clapival kevés időt töltöttem (lv4-es a kari...) de annál többet nevettem :DD
    feltétlenül fogok vele játszani, bár utoljára, mert Athena jobban csikol.
    Kritizálom itt a lézereket, közben meg sumákban egyre többet használom őket :B
    Itt van pl a Moxxi féle unigue lézer, ami amúgy healt regen-es is, és elvileg elérhető a játékban egy szintén kék Moxxi gránát mód is,ami szintén életvisszapótlós (...) sőt, a csapattársak életét is helyrállítja. A Moxxi lézer tényleg ütős!
    Sajnos a BL1 után minden további részt lehet kritizálni (még General Knoxx-ot is, azt viszont csak az autókázások miatt), mert a készítők ráéreztek az üzletre (mert a vártnál nagyobb sikert hozott az első rész), minden lehetőségből pénzt akarnak csinálni, és ha nem a Bordelands sorozatról lenne szó (mert sajnos ezzel iszonyatosan elfogult vagyok...) nem foglalkoznék a játékkal. Mondjuk azt tudni kell, hogy gyűlölöm a kereskedelmi tévéket, a reklámokat, a bankokat, a politikusokat, stb, stb... és pont ezt a "kereskedelmi tévés néphülyítést" érzem ki a game első rész utáni "történelméből"...
    Itt van pl a loot kérdése, vagy hogy miért nem lehet legálisan fegyvereket összeállítani (a grinder egy lépés e felé, de még eladnak egy-pár részt, és majd utána ez is lesz...), vagy hogy sok lehetőséggel nem éltek, élnek mert gyorsan piacra kell dobni a játékot, kaszálnak, amíg lehet, amíg nem jön ki hasonló game...
    PC-re még mindig olcsóbb volt a pre-sequel, mint boxra... 15k-ért vettem meg... bár nem jártam utána a lehető legjobb árnak.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha kell meghalok. Ha kell ölök. Érte megéri. Omen....!"

Új hozzászólás Aktív témák