Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gg72

    veterán

    válasz Pierre75 #1127 üzenetére

    feliratkezelése és annak megjelenítése
    Normál DVD és BD esetén nem lehet semmit módosítani a feliratokon, gondolom itt MKV videókról van szó.

    Nekem 1999 óta van DVD (az utóbbi 3 évben BD-lejátszóm), de a zoom funkciót soha nem használtam egyiken sem, ízlések és pofonok...

    DL lemezek olvasása az LG után egy rémálom
    Ez alatt pontosan mit értesz? Nekem még soha nem volt gondom DL DVD-lemezek lejátszásával a Pana asztalimmal.

  • Zanik

    addikt

    válasz Pierre75 #1127 üzenetére

    Lehet, hogy a Pana fapados, de én pl. egy kezemen meg tudom számolni, hányszor lett volna szükségem az általad felsorolt funkciókra. Beolvasási gondom pedig nekem még egyszer sem volt, pedig van jó pár DVD/BD lemezem (mind eredeti).
    Az LG-ről meg még annyit, hogy jelenleg a lejátszóikban nincs magyar nyelvű menű, ami azért baromira gáz (nekem mondjuk nem okozna gondot, de a magyarok többségének valószínűleg igen)! És ezt sokszor el is felejtik feltűntetni a webshop-ok, offline üzletekben gondolom azért az eladók felhívják erre a vásárlók figyelmét, bár ki tudja.
    De megint ott vagyunk, hogy nüansznyi, apró eltérések vannak csak a készülékek között, és ott is csak az extra szolgáltatásokban. El kell olvasni a teszteket, kinek mi a fontos, mit tudjon/ne tudjon a készülék, mik az előnyök/hátrányok, stb.
    Az általad felsorolt dolgokban amúgy tényleg le van kicsit maradva a Pana, ezt még alá is írom, de hogy kép vagy hangminőségben gyengébb lenne a konkurenciánál, és amiatt nem ajánlani, az azért túlzás!

    [ Szerkesztve ]

    Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

Új hozzászólás Aktív témák