Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ngabor2

    nagyúr

    Mennyire legális a torrentezés?

    Amennyire a többi p2p hálózat. Amennyiben a letöltendő/feltöltendő file szabadon másolható, vagy megvan hozzá a megfelelő jogod, akkor teljesen legális. Az más kérdés, hogy mennyire legális file-ok (filmek, programok) vannak egyes trackereken. Magyarországon az audiovizuális javak letöltése, és magáncélú felhasználása legális. De mivel az első szelet letöltése után te is visszaosztod, egy kissé változik a helyzet: a feltöltés ugyanis csak abban az esetben legális, ha erre vonatkozólag megvannak a jogaid a készítőtől/kiadótól. Programok esetén mind a letöltés, mind a feltöltés illegális!

    Akkor mégis, hogy üzemelhetnek publikus trackerek, amiken jogvédett anyagok vannak?

    Úgy, hogy a trackeren nincsenek jogvédett anyagok, csak a torrentfile-ok. Az előzőekben láthattuk, hogy a torrentfile-ok csak leírnak egy file-t, vagy könyvtárat, de önmagukban nem tartalmaznak belőle semmit.

  • shev7

    veterán

    válasz ngabor2 #11 üzenetére

    akar be is zarhatjuk a topicot, ugy latom Vlad minden kerdest jo elore megvalaszol :))

    [Szerkesztve]

    ''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

  • ngabor2

    nagyúr

    válasz shev7 #12 üzenetére

    csak azokat, amik hetente 2x felvetődtek... lehet itt még értelmeset kérdezni.

  • Winner_hun

    félisten

    VladimirR #5195: ([link])

    A µtorrentben a feltöltési szál torrentenként opció mit jelent?
    Nem azt, hogy az adott torrentet egyszerre hány embernek tölthetem fel? Ergo hány emberhez kapcsolódhatok?
    A beállításnál az új feltöltési szálnál nincs pipa.


    :U

    Első hsz-be feltöltéshez esetleg még ezt: [link]

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • shev7

    veterán

    válasz Winner_hun #14 üzenetére

    de toltenek is 10-en toled, vagy csak annyian kapcsolodnak?

    ''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

  • Winner_hun

    félisten

    válasz shev7 #15 üzenetére

    Csak kapcsolódnak, nem töltenek. Minden esetre megzavart.

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Osi222

    tag

    Sziasztok!

    Egyik napról a másikra teljesen megekergült az utorrentem... Ha elindítom, a netem teljesen belassul, minden forgalom meghal, kizárolag a torrent fájlok jönnek, más semmi.
    Az érdekes, hogy semmi változtatás nem volt azóta a gépen, tehát nem is értem mi a gond... Adsl-t és xp sp2-öt használok, de eddig ilyen gondok még nem voltak.

    Remélem tudtok valami tippet adni!

    A válaszokat előre is köszönöm!

    Osi22

    [Szerkesztve]

  • rii

    nagyúr

    válasz ngabor2 #13 üzenetére

    arra meg ott lesz a #8-#9-#10 :DDD majd PM-ben kérdezünk :DDD

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

  • bandus

    veterán

    Riszpekt to Vladi, nagyon korrekten összefoglalta :R

    "a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

  • Winner_hun

    félisten

    válasz VladimirR #5 üzenetére

    Az utolsó két link nincs felcserélve? Mert szvsz sokkal gubancosabb a második linken található adat mint a harmadikon:U

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • ngabor2

    nagyúr

    válasz Winner_hun #21 üzenetére

    olvasd el megint a kommentet a linkek előtt... a 2. linkben benne vannak az ellenőrzőösszegek, a 3.-ból ki lett szedve.

  • Winner_hun

    félisten

    válasz ngabor2 #22 üzenetére

    Engem a (melyek meglehetősen nehezen olvashatóak) rész fogott meg, mert a második linken sokkal több a kesze-kusza dolog nekem, mint laikusnak

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • zakkant1

    csendes tag

    sziasztok.

    uj torrent oldal nyilt a PirateDay, 100 Mbites up, sok free-torrent.nézzetek be, egy próbát megér. :)
    http://pirateday.tx.hu/

  • ToBeY

    nagyúr

    válasz zakkant1 #24 üzenetére

    Régi topic nevében benne volt,nem tudom aktuális-e még.:)
    ''trackercímet ne írj, meghívót ne kérj és ne kínálj!''

Új hozzászólás Aktív témák