Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chal

    addikt

    válasz AAntii #5906 üzenetére

    Szerintem a topik indulása óta történt egy-két dolog, szóval aki képben van az társadalmi munkában igazán csinálhatna egy informatív első hozzászólást, a gyakran ismételt kérdésekre adott válaszokkal együtt.

    Ez ide már kevés. Ez nem egy videokártya, vagy egy új mobiltelefon, amit 1db topicban le lehet rendezni egy kisokossal az elején. A fejünkre nőt. Nézd meg mennyi hsz van, és utána nézd meg hogy abból mennyi keletkezett az elmúlt fél évben. Elég komoly egy PH-s topichoz képest, és ez csak "rosszabodni" fog. Ráadásul mindezt úgy, hogy lett forkolva LTC topic, ami viszi az összes altcoint, meg a teljes GPU mining témát mostmár.

    Bennem kérdésként az merült fel, hogy aki foglalkozik a bitcoinnal, annak nem érdeke, hogy meggyőzze a másikat a hasznosságáról? Nem így lesz egyre elfogadottabb?

    Dehogynem, ezzel nincs is baj, az ember zsigerből mesél/ismertet meg barátaival, ismerőseivel egy olyan dolgot, amit jónak tart, vagy amiben hisz. Győzködni viszont nem szeretek senkit (bár láthatóan sajnos megpróbáltam ma is :D ) Ettől függetlenül aki érdeklődik, és kérdései vannak, annak szívesen segítek, és válaszolok, ha tudok. Továbbá szívesen vitázok (imádok vitázni :) ), értelmes keretek között. De a "szerintem átverés/piramisjáték/faszság, gyere győzzél meg" féle hozzáállások lekezelését meghagynám az MLM agenteknek, biztosításokkal házalóknak, tényleges ponzi szervezőknek, és hasonlóknak, ők ezt élvezni szokták, én nem :)

    [ Szerkesztve ]

  • ignorant

    senior tag

    válasz AAntii #5906 üzenetére

    Ez azert mas helyzet volt. O nem informaciokat vagy eszmecseret keresett, hanem a sajat dontesenek az igazolasat. (mivel elmondasa szerint szert tett profitra is ebbol)

    Arrol nem beszelve, hogy emberileg sem tartom korrektnek azok utan, hogy ezt irta a segitokesz pm-jeimre:
    te meg privátban odadobtad ilyen stílusban: olvasgassál f*szkalap

    Amint lejjeb is irtam, ez nem igaz, bizonyitani is tudom, hogy nem viselkedtem ellensegesen / lekezeloen.

    Bennem kérdésként az merült fel, hogy aki foglalkozik a bitcoinnal, annak nem érdeke, hogy meggyőzze a másikat a hasznosságáról?

    Tapasztalataim szerint, nincs ertelme meggyozni senkit. Sot rossz fenyt vet rank ha ezt tulzasba visszuk. Informaciokat es informacio forrasokat erdemes atadni, semmi mast. Mindenkinek sajat erdeke megerteni hogy mirol szol ez.

    Ha valaki csak addig lat hogy leszoljak indexen vagy a forbes-on az egeszet, es nem is erdeklik a reszletek, vagy elore ragaszkodik irrelevans dolgokhoz (pl: greater fool/lufi), nem igazan lehet mit kezdeni..

    Az osszes ismerosom aki szkeptikus volt, idovel maguktol kerestek meg hogy segitsek. Ez a lenyeg szerintem.

    Habar a beszelgetesek ebben a topicban altalaban kulturaltan alakulnak, maga a tema "nehezsege" miatt is nehez hatekonyan beszelni errol egyetlen topikban.

    Meg sokat kell dolgoznunk rajta, de ezert kedtunk bele ebbe: www.bitcoinforum.hu (beta allapot)

    szivesen varunk mindenkit, ha valaki atgondolt es faktualisan korrekt irasokkal hozzajarul annak nem marad el nemi LTC/BTC jutalom (az elejen ;] )

    @ZollR

    ugy pl hogy kinyomtatod es elpostazod....amugy ahogy mondtak masok is, az arany kitermelesehez/feldolgozasahoz szukeges tech-et mellozod, igy en mellozom a nyomtatot/szgep igenyet :)

    (welcome to my ignore list.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák