Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz norbert1998 #62448 üzenetére

    Agymossa a környezetük a csajokat, end of story.

    Sokkal inkább gyász és szánandó sem mint bármi egyéb, legalábbis én haragudni nem tudok ilyesmiért, maximum taszít. Elhitték hogy az a jó, ha napjában teszem azt találkoznak mondjuk 100 férfival, akkor az jó nekik ha 100férfiból 90nek az jut eszébe róluk milyen lenne jól megdöngölni.
    Ehhez én mindig is csak gratulálni tudtam.., "érdekes" egy "élet" lehet.. ;]

    A gyász sokkal inkább az, hogy már 4-5éve is teljesen "normálisnak" számított, hogy egy 18éves frissen érettségizett, amúgy teljesen formás és izléses lányka szilikont kért/kapott apuéktól ajándékba.
    Ezen a pontom vinném el kényszer gyógykezelésre, a szülőket pedig akik ennek alámennek/partnerek benne, gyermekvállalásra alkalmatlannak nyilváníttatnám.
    Nyilván ezen a ponton már késő bánat de legalább a továbbiakban álljanak le az agyhalottak gyártásával..

    Az egész csak egy nagy agymosoda, a kis mell is lehet baromi formás de nyilván nem mondok újat ezzel.
    Kizárólag csak mentális sérültség/befolyásolhatóság mértékének kérdése ki/mikor/mennyire tölteti fel a melleit.
    _Szerintem_, aztán lehet köbgyök és saláta, speciel én a piercingektől is kifutok a világból, nagyon erős feladvány lenne ha választanom kéne hogy szilikoncicihez vágjak jó pofát vagy piercinghez.. :U :(((

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák