Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrM94

    őstag

    válasz MiklosSaS #44154 üzenetére

    Őszintén, direkt vártam ráhuztam pár napot h hátha lejön.
    Nekem arra a kruva tokra van szükségem.Nem akarok vele tökölődni ezért nyitottam ebayen ilyen marhaságot,mert ha írok neki privátba akkor mintha látnám,hogy a hitegetés menne.Így lehetséges hogy komolyan vesz.És vagy Qrvagyorsan küld egy másikat amit megkapok,vagy qrvagyorsan visszabaktat a számlára a pénz mert kell rendeljek másikat.Azért nem buli ez így hogy direkt ŐŐŐt választottam ki a csilliárdnyi eladó közzül erre ő baszik be.Fákk.

    Ha meg ajándékozni akarnak inkább adják ide a pénzt és rendeljek valami hasznos világitást a gépbe olcsópénzért.

    Természetesen téged sem sajnált volna senki,csakhát hogy lehet valaki ilyen szerencsétlen,hogy nemtudja elolvasni...Tudod,legalább akkor ne ültetett volna otthon répával a seggedbe,hogy a boltig ne merj elmenni mert kitudja lehet pont akkor jön..

    Tudod mi a biztonságos?
    Amikor megyek leveszem a polcról előttem kipróbálják,hogy működik és nincs semmi hibája és én hazaviszem.Na az a biztonságos.

    Gyorsmókus:Így van egy hétig tökölődtem az Emagnál pénzzel a kezembe a barátnőm telefonja miatt.És úgy h de értsétek meg h nekem kell az a telefon fehérbe.Hát hozzátok el ahol van nektek raktáron nemszámít +- 2 nap de tőletek kell,mer bennetek megbízok.Ez lett a vége 100k forinttal a zsebemben vártam egy hétig.Mikor lemondtam vlna a rendelést kaptam az SMS-t hogy elindult a telefon..

    [ Szerkesztve ]

    Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

Új hozzászólás Aktív témák