Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Whysperer

    addikt

    válasz MiklosSaS #144956 üzenetére

    Nem kell. Én Nyelvújító vagyok 😂😂😂 "A nyelvújítás a nyelvfejlesztés egyik fajtája, amelynek során tudatos és tömeges változtatásokat hajtanak végre egy nyelvben." pont rám illik.

    Basszus Én is allitgatnam a cput össze vissza. Most pár nap kov fizu és rendelem az Artic 280 as AIO-t. Jó lesz a 4000es ryzenhez is. Úgyis fogadja. Tomahawkom.

    Most meg leragzam egy 15 szorofejes 500 méteres csepegtető kerti öntöző rendszert. Meg a szivattyút mágnesszelepet meg irányító panelt mindent sikerült egyedül osszerakni. Úgy néz ki a kert mint egy 1st WW-s lövész akna hálózat. 😂😂😂 Vissza ásni meg nem sikerült. 😂😂 Úgy, hogy közben mobil telefonnal meg dolgoztam is Home Officebol. Irányította a playvlast meg céges Simulation pipeline fejlesztést... Meg a 4 hónapos kislányommal játszottam. Multitaaking. Lassan úgy érzem magam mint egy Ryzen CPU. Sok szálas vagyok és oda b....k mindent. 😂😂😂

    Nekem meg a pH is dualos. 😂😂

    [ Szerkesztve ]

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Új hozzászólás Aktív témák