Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MiklosSaS

    nagyúr

    válasz MiklosSaS #101034 üzenetére

    Régi szép idõk....

    A két ezres évek elején kezdtünk el foglalkozni komolyabban a tuningal. Jó magam, egy csaj az egyetemrõl, egy német faszi és két jó haver berendeztünk egy lerobban ócska labort az egyetemen kutatás céljából. Volt pár mérõmüszer, kicsi pénzt összedobtunk és elkezdtük cibálgatni a processzorokat. Sok pénz nem volt, használtan vadásztuk össze õket, nem egyszer egy alaplapért vagy processzorért 7-8 kilómétert is legyalogoltunk -20 fok hidegben. Vodka az volt ;]
    Aztán szerencsénk volt a dékánal aki támogatta az ötletünket, és kaptunk pár dolgot az egyetemtõl. 2003-2004 körül már volt pár rekordunk, és nemzetközileg el voltunk ismerve. Köztük Tomsék is partnereskedtek velünk pár dologban.

    Aztán én olyan 2005 felé kiszáltam a dologból, a munkára összpontositottam...de nemsokára feloszlott a csapat is. A német gyerek kiszállt még elõttem, a csajszi meg pár hónapra utánam

    A két haver meg felköltözött a román fõvárosba, ott össze haverkodtak pár ottani tunerel és megalapitották a lab501-et.

    A név az még tõlünk ered...de az hosszú történet...majd elmesélem máskor.

    [ Szerkesztve ]

    ~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Új hozzászólás Aktív témák