Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spanglee001

    addikt

    válasz kisza25 #77833 üzenetére

    igen sajna, valóban igaz annyit mentem már azokon a pályákon is, hogy lassan tudok ott is érvényesülni :DDD ettől független a 2 legutálatosabb pálya számomra :O , amúgy nézted a mission menüt, nem kaptál értesítést? vagy csak nem fogadod el? egyébként missionban vagyunk :DDD best assault kell lenni, először azthittem lokkeren jó lesz de nem, ott mindenki assault :DDD , de rogue transmissionon simán ment elsőre, nemigen volt más assault :P ilyenkor kettőnk közt megy verseny? vagy csak ha valaki teljesíti akkor mindenki megkapja a dogtagot? vagy mindenkinek teljesíteni kell? nemtudom hogy van ez a mission dolog :F

    a tce szeró bármikor nézem üres, ha esetleg pörgős vegyes pályák mennének, akkor segítenék a feltöltésében, de golmudra nem megyek napi 1-2x okés de onlyba, egyébként nem tudom mi a gond másik magyar szeróval(tudjuk melyik ;] ) valaki elküldné esetleg privátba de én nem tapasztaltam ott semmi negatívat, azon kívül, hogy várólista szokott lenné, és ott nincs vip slotom :F

    [ Szerkesztve ]

    netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

Új hozzászólás Aktív témák