Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ingalls

    senior tag

    válasz daveoff #72003 üzenetére

    Amikor a harc hevében a medic nem húz fel, azt megértem. Van, hogy én sem veszem észre, hogy valaki esett mellettem, amíg tart a harc. Ha észreveszem és úgy ítélem, hogy lenne esélye (tehát megvárva a gránátzáport és ha kívül van a belőhető téren), akkor adok neki egy 20-ast. Ha mind a ketten jó helyen vagyunk, akkor 100-ra húzom.
    DE. Meg nem tudnám számolni, hányszor láttam, hogy medic hordák futnak át az én vagy más csapattárs testén. Ma többször is volt HC szerveren, hogy láttam a medic-et nyugodtan állni a haldokló mellett. Nyilván szétlőttem, felvettem, majd megint rögtön agyonlőttem. Tanulja meg az i*tenbarma. Sajnos ezt egy szerveren 5-ször lehet eljátszani. Általában ki is használom a limitet. Komolyan...sírba visznek.

    (#72004) guftabi96 : Hadd mondjak el egy mai, de általánosítható történetet. Megyek medic-kel, élesztek, gyógyítok, fedezek és még, hoppá, ölök is! De egyszerre csak elfogy a töltényem. Körülöttem elszórtan 4-5 support. Teleírom a chatfalat, requestelek stb. Dobnak boxot? Hm? Nem! Mondom, rendben, hozok supportot. Teszem a dolgomat az előbb leírtakhoz hasonlóan, mínusz élesztés. Kapok egy hatalmasat, ki sem látok a sisakomból. Üvölt, integet az emberem, könyörgök a csetfalon, hosszú perceken keresztül. Körülöttem 10 medic. Jön a doboz? Hm? Áhh!
    Fogtam hát az AWS-t és hátbakaszáltam az egész bagázst, míg ki nem dobott a szerver. De legalább megnyugodtam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák