Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kriszpontaz

    veterán

    válasz sensejke #70991 üzenetére

    Nálam csak annyi hogy amíg másnak sima ADSL nettel azonnal adja a lövéseket, nálam sokszor előfordul hogy ugyanazon a szerveren nem jelez találatot, de én szinte azonnal döglök, reagálni sincs időm. A játékok nagy részét be sem tudom fejezni mert connection timed out-al kilép a csába a BF. Vagy high ping miatt rúgnak ki (alapból 35-40-es pingem van és játék közben fel-felugrál 180-320 körülire, hogy miért, nem tudom). Lehet a házban sz@r a kábelezés vagy a jelminőség, fogalmam sincs, de pl. Pr0kxY igazolni tudja hányszor kifagytam mellőle a tankból és ő jegyezte meg hogy az egekben volt a pingem. Valami nem OK a UPC-vel nálam. Viszont alternatíva nincs. 30/3-as volt a net (akkor volt a legtöbb gond) most 120/10-es de még most is akadnak bajok. Ezért is ment el a kedvem tőle, már egy hónapja nem vettem elő, egyedül szivacs, főleg ilyen net mellett.

    A Tick Rate-et meg ha High-ra tolom, mellette a network smoothingot kilövöm, 10 percen belül kifagy a BF. Csak akkor tudok játszani, ha Auto állásban van a Tick Rate, és 30-40 körüli a smoothing. Az alatt kifagyok, vagy sosem talál be a lövés.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák