Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stoon

    őstag

    válasz neko18 #62632 üzenetére

    ha veszel egy ferrárit , max a szine lessz a legnagyobb gondod, de ha veszel egy trabantot egy ferrári árán a szine lessz a legkevesebb ami foglalkoztat! :R

    steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

  • zzola

    félisten

    válasz neko18 #62632 üzenetére

    Akkor te egy elégedett vásárló vagy! Hány órád van a játékban?

  • eugabesz

    őstag

    válasz neko18 #62632 üzenetére

    De nekem ne rakosgassák bele...adjanak egy működő!! játékot,optimalizálva,ha Uram bocsá' megveszem a DLC-t is hozzá,akkor továbbra is élvezetes lesz.NE javítgassák minden héten,nekem egy jó játékot adjanak!

    Az szinte természetes jelenség,hogy egyeseket el lehet "bolondítani" dupla xp-vel,meg bowl,anyám tyúkja,de minden javítás szül 3-szor annyi újabb hibát,ami a következőben javítva lesz még több hibát generálva.
    Nerfelik ezt,op lesz az...ugyan már.A bf2 is egy év után lett játszható,kiegyensúlyozott,de azt nem eleve szarul megírva adták ki,helyre lehetett hozni.Most itt a kapkodás ára,csak az a baj,mi isszuk a levét...

    Nagy különbség,hogy egy játékkal játszani lehet,vagy bohóckodásra jó csak...

    Zolar:Hát a Hardline úgy fog járni...sőt,valószínű,meg sem veszem...az nem bf.

    [ Szerkesztve ]

    http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

  • Krissal

    tag

    válasz neko18 #62632 üzenetére

    Tényleg ne vegyed/vegyétek támadásnak, örülök, ha valakinél szépen fut. Jelenleg 3-4 game-t szoktam elővenni, amióta pc létezik játszom (Valóban nem 20 éves vagyok sajna), rettentő mennyiségű játékot vettem az évek során és bizony a BF-ek minősége a BFBC2 óta zuhan, ott a hálózattal volt gond, aztán a BF3 egy bughalmaz volt és egy év múlva kezdett szuperálni és pont ezért csak most vettem meg a BF4-et és hihetetlen csalódott vagyok...

    Ami meg különösen furcsa, hogy sehol a világon nem lehet eladni eleve félkész és hibás terméket, mint a PC játékok... itt most nem a start-up termékek előfinanszírozásáról van szó, hanem egy készterméket árulnak félkészen... az ok, ha utána van egy minimális bug, na de hogy még egy év után is van... meg lehetne rendesen csinálni? Szvsz. igen, hiszen sokan sikerrel veszik ezen akadályokat. NIncs rá pénz és fejlesztési idő... hát...idéznék egy cikkből:

    2013:

    "A kiadó a tavalyi év hasonló időszakának 1,651 milliárd dolláros forgalma után 1,182 milliárd bevételt produkált, a nyeresége pedig 334 millió dollárról 176 millió dollárra olvadt. A forgalom még a várakozásokat is alulmúlta, egyedül a nettó profit volt az, ami megfelelt a cég korábbi számításainak.

    A fentieket remekül tükrözi, hogy miközben az online csatornákon keresztül befolyt bevétel 377 millió dollárról 407 millió dollárra nőtt az elmúlt negyedévben, a dobozos játékok kiadásához és terjesztéséhez köthető forgalom 1,274 milliárd dollárról 775 millió dollárra csökkent. Mindez persze aligha meglepő: a Call of Duty kihívójának szánt Medal of Honor: Warfighter hatalmasat bukott, és bár pontos eladási adatok nem állnak a rendelkezésünkre, a lesújtó helyzetről tanúskodik, hogy az Electronic Arts úgy döntött, meghatározatlan időre parkolópályára teszi a patinás sorozatot.

    Az Electronic Arts legfontosabb címe a FIFA 13 volt, a legújabb focis játékból 12 millió darabot, 23 százalékkal többet adtak el, mint az előző részből - a FIFA 13 önmagában 100 millió dolláros online bevételt generált. A Medal of Honor gyengélkedését még inkább beárnyékolja, hogy a 2011-es Battlefield 3 sikere töretlen, az FPS prémiumszolgáltatására 2,9 millióan fizettek elő, ami 108 millió dollárnyi bevételt jelent. A The Simpons: Tapped Out az egyik legkeresettebb iOS-es játék volt, ez a cím 23 millió dollárral járult hozzá az online forgalomhoz; az Electronic Arts Origin nevű szolgáltatása 39 millió felhasználóval rendelkezik, ebből 17 millió tag mobilról használja a rendszert."

    teljes cikk:
    http://www.hwsw.hu/hirek/49731/electronic-arts-videojatek-piac.html

    Amit mondani akarok, hogy basszák meg a félkész szarjukat, védheti bárki, de a valóság, hogy nagyon sokaknak van folyamatos hibája és problémája. User error... persze, hogyne, mindenki hülye, csak akinek fut, az nem.

Új hozzászólás Aktív témák