Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz zzola #59031 üzenetére

    Ennyi. És itt most nem azokról van szó, aki noob, és jól akar játszani. Hanem azokról, akik eleve elértek egy szintet, és nem játszanak rosszul. Csak a no recoil-lal akkor előnyük lesz hozzád, meg hozzám képest, és kiszűrhetetlen. Mert ahhoz, hogy tudd, ott kellene állni mellette. Tehát egy jó játékost még jobbá tesz, és pont ezért szinte észrevehetetlen. Az AIMbot, wallhack-et csak a noobok használják.

    És hogy ki a pro és ki nem? Egy Epsilon-os lebukott állítólag. [link]

    Mondjuk a tárazást pont kiszúrod spectator-ba, de a no recoil-t, super accuracy-t nem.

    Egyszer mentünk egy nemzetközi kupában egy svéd klán ellen (Homefront)...A legjobb stat a 6 fős klánunkból 0.6 volt. Az enyém 0.2-0.3. Úgy lőttek, hogy azt fel kellett volna venni. Alig láttam az embert, de meg se tudtuk őket közelíteni, mert lőtávolon kívülről jöttek a fejesek mindenkinek. Biztos nem AIMbot volt, mert azzal könnyű dőlni egy nemzetközi porondon.
    Kicsit olyan ez a macro mint a dopping...Cheat-nek minősül, de nem kellően szankcionálják, holott a korrekt és ügyesebb játékosok érvényesülését gátolják. Ezért is számomra kezd halott lenni a multiplayer-es játék.
    Ahol nincs, ott kaki a multiplayer, ami meg népszerű (COD,BF), ott meg szinte mindenki tolja a macro-t.

    Meg lehet kövezni, de lehet én is kipróbálom, mit ad nekem ilyen tudás mellett. Csak hogy legyen róla fogalmam. Úgy gondolom, már a "no recoil" is akkora segítség, hogy 4-5 k/d-ket fogok lőni. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák