Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LamaCube

    addikt

    válasz RichieTri #24028 üzenetére

    Gondolom EZ a hozzászólás elkerülte a figyelmedet.

    Igen ez valóban egy játék topik. Neked volt egy véleményed, amit ide "leírtál" és nekem is volt egy véleményem. Az én játékstílusom nagyon egyszerű. Csinálom a dolgomat, azzal amivel a legjobban megy. Miért is tennék mást? Miért kezdenék el járművezni, amikor vannak nálam jobbak és nem veszem el a helyüket a játékban. Egy dolgot nem veszek a kezembe és az a csipa. Ebből nem tudom, hogy te milyen stílust vettél le? Általában a játék lényege, hogy squadok vannak és ezekben különféle kasztok csinálják a feladatot. Persze neked lehet ez mást jelent. Ebből még én nem vonok le semmit, hogy te neked milyen a stílusod.

    "felhívnám figyelmedet, hogy ez itt egy interneten folytatott fórum jellegű eszmecsere melyre egész másmilyen nyelvtani szabályok vonatkoznak"

    Légy olyan kedves és linkelj már egy ilyen szabályzatot. Akár ennek a fórumnak vagy akármilyen internetes etikettet, hogy miért is kellene a nyelvtani szabályoktól eltérni egy fórumnak. Kíváncsian várom. :K
    Én általában megtisztelem a fórumtársakat, hogy olvashatóan és érthetően írjak, persze ettől még biztosan vannak hibák az én írásomban is.

    "ha ezekkel nem lettél volna eddig tistában akkor Neked vannak szövegértési problémáid...némi koordinációs zavarral megspékelve!"

    Légy szíves , ha valamit leírsz nézz már utána mit jelent, mert a "koordinációs zavar" sehogyan sem illik ebbe a szövegkörnyezetbe.

    "MIT KÉPZELSZ?!"

    Csak annyit, hogy nem tudsz helyesen írni és ez téged nem zavar, de a reakciód alapján magadra vetted /akkor lehet mégis/. Annyit tudok tenni, hogy ignorálom /figyelmen kívül hagyom/ a posztjaidat. Semmilyen személyeskedés nem volt. Tudod, akinek nem inge nem veszi magára... Nyugodtan írhatsz privátot, ha bánt még valami nem szeretném teleszemetelni a topicot. :R

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • LamaCube

    addikt

    válasz RichieTri #24028 üzenetére

    Bocsánat a lényeget elfelejtettem:

    "Figyelj a helyesírásra és az érthető fogalmazásra, mert sokkal nagyobb eséllyel kapsz választ egy összeszedett, jól megírt kérdésre, mint egy nehezen értelmezhető betűhalmazra."

    Ez a prohardver szabályzata, amit te is elfogadtál valószínűleg!!! :K

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Új hozzászólás Aktív témák