Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Colos1

    őstag

    válasz ForRedGlory #15652 üzenetére

    A grafikont látom. De ez így sz@rt sem ér, mert azt viszont nem látom, hogy ez milyen konfig. Mint mondottam vala, bizonyos konfigoknál van értelme váltani. Na jó, hogy neked legyen igazad, több konfig van, amin érdemesebb, mert nem mindenkinek van brutál CPU-ja, ezért átfogalmazom: bizonyos konfigokon nincs értelme váltani.

    Az FPS -t nem írom le megint, egyszer már leírtam, keress rá a hozzászólásaimra. 60Hz -s monitor esetén tök mindegy, hogy 60 vagy 12575 FPS -ed van. És azért pont a 60 Hz -el jövök, mert a játékos társadalom 90% nak ilyenje van, a többinek meg 120 vagy 144.
    Tudom, most jön az imput lag -os kártya. Erre rátszem a 60 FPS -re korlátozásos kártyát, ami üti, mert így nincs akkora imput lagg, de ez is konfig függő, hogy mennyire szűnik meg. Nálam nagyon...

    Való igaz, hogy bizonyos esetekben 30...40% -is lehet a W8.1 javára. De valakinél előfordulhat, hogy nem. És erre írtam példát, hogy kiknél nem.

    Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

Új hozzászólás Aktív témák